Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Kenya
Nombor maya Kenya (+254), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Kenya dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0072, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 414 aplikasi.
- Dari $0.0072
- 414 aplikasi
- 11.6J dalam stok
- +254
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Kenya
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram1,435,460 dalam stok$0.2011Beli
- WhatsApp207,054 dalam stok$0.1600Beli
- Google156,481 dalam stok$0.0762Beli
- OpenAI (ChatGPT)197,062 dalam stok$0.0431Beli
- Facebook830,095 dalam stok$0.0661Beli
- Instagram528,378 dalam stok$0.0359Beli
- TikTok92,259 dalam stok$0.0560Beli
- Microsoft81,247 dalam stok$0.0359Beli
- X (Twitter)132,887 dalam stok$0.0072Beli
- Discord93,349 dalam stok$0.0087Beli
- Amazon98,646 dalam stok$0.0288Beli
- Apple92,366 dalam stok$0.0216Beli
- Uber162,161 dalam stok$0.0359Beli
- Signal128,487 dalam stok$0.0503Beli
- Viber512,688 dalam stok$0.0209Beli
- WeChat134,594 dalam stok$0.0862Beli
- LINE30,000 dalam stok$0.0790Beli
- KakaoTalk156,092 dalam stok$0.1293Beli
- Naver155,340 dalam stok$0.0288Beli
- Snapchat80,159 dalam stok$0.1365Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Kenya
Nombor Kenya tersedia untuk 414 aplikasi, dari $0.0072 hingga $0.2585 (purata $0.0509, median $0.0431). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.05213
- $0.05~$0.20198
- $0.20~$0.503
- $0.50 dan ke atas0
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| TelegramStok 1,435,460 | $0.2011 | Beli | |
| FacebookStok 830,095 | $0.0661 | Beli | |
| InstagramStok 528,378 | $0.0359 | Beli | |
| ViberStok 512,688 | $0.0209 | Beli | |
| WhatsAppStok 207,054 | $0.1600 | Beli | |
| OpenAI (ChatGPT)Stok 197,062 | $0.0431 | Beli | |
| KwaiStok 185,446 | $0.0216 | Beli | |
| SteamStok 180,179 | $0.0072 | Beli | |
| UberStok 162,161 | $0.0359 | Beli | |
| eBayStok 159,055 | $0.0288 | Beli | |
| GoogleStok 156,481 | $0.0762 | Beli | |
| KakaoTalkStok 156,092 | $0.1293 | Beli | |
| NaverStok 155,340 | $0.0288 | Beli | |
| GojekStok 150,499 | $0.0431 | Beli | |
| LinkedInStok 148,514 | $0.1293 | Beli | |
| BoltStok 148,164 | $0.0359 | Beli | |
| AirbnbStok 147,810 | $0.0790 | Beli | |
| ShopeeStok 145,151 | $0.1436 | Beli | |
| OLXStok 137,403 | $0.0790 | Beli | |
| NikeStok 135,894 | $0.0517 | Beli |
Apakah nombor telefon Kenya untuk pengesahan?
Nombor telefon Kenya untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Kenya (+254) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Kenya, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Kenya boleh menerima SMS untuk 414 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Steam, bermula dari $0.0072. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Kenya.
Nombor Kenya di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Kenya: 414
- Aplikasi paling murah: Steam ($0.0072)
- Jumlah stok: 11.6J
- Kod negara: +254
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Kenya
+254
Nombor Kenya bermula dengan kod negara +254, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Kenya sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +254.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Kenya dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Kenya bermula dari $0.0072.
- 3
Salin nombor Kenya (+254) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Kenya
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Kenya muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Kenya sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +254. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Kenya yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Kenya?
Aplikasi popular untuk nombor Kenya termasuk Telegram, WhatsApp, Google, OpenAI (ChatGPT), Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Kenya secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Kenya yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Kenya atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Kenya?
Nombor pengesahan Kenya kini berharga dari $0.0072 hingga $0.2585, dengan harga purata kira-kira $0.0509. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Kenya?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 414 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Kenya jika saya tinggal di luar Kenya?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Kenya dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Kenya untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Kenya
- Nombor Telegram$0.2011
- Nombor WhatsApp$0.1600
- Nombor Google$0.0762
- Nombor OpenAI (ChatGPT)$0.0431
- Nombor Facebook$0.0661
- Nombor Instagram$0.0359
- Nombor TikTok$0.0560
- Nombor Microsoft$0.0359
- Nombor X (Twitter)$0.0072
- Nombor Discord$0.0087
- Nombor Amazon$0.0288
- Nombor Apple$0.0216
- Nombor Uber$0.0359
- Nombor Signal$0.0503
- Nombor Viber$0.0209
- Nombor WeChat$0.0862
- Nombor LINE$0.0790
- Nombor KakaoTalk$0.1293
- Nombor Naver$0.0288
- Nombor Snapchat$0.1365