Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Belgium
Nombor maya Belgium (+32), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Belgium dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0503, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 20 aplikasi.
- Dari $0.0503
- 20 aplikasi
- 33.8J dalam stok
- +32
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Belgium
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Google6,040,088 dalam stok$0.5026Beli
- Facebook7,080,809 dalam stok$0.1580Beli
- Instagram92,018 dalam stok$0.1436Beli
- Discord7,212,519 dalam stok$0.0503Beli
- Amazon301,773 dalam stok$0.2513Beli
- KakaoTalk350,628 dalam stok$0.3949Beli
- Airbnb265,975 dalam stok$0.5026Beli
- eBay7,294,701 dalam stok$0.6677Beli
- Alibaba174,792 dalam stok$0.5385Beli
- Careem270,354 dalam stok$0.2154Beli
- Blizzard271,269 dalam stok$0.2154Beli
- Deliveroo1,457,980 dalam stok$0.1077Beli
- foodpanda274,230 dalam stok$0.1795Beli
- noon217,807 dalam stok$0.0905Beli
- Bigo Live202,431 dalam stok$0.1795Beli
- Adidas179,532 dalam stok$0.2513Beli
- Craigslist1,325,142 dalam stok$0.0718Beli
- Zoho342,847 dalam stok$0.0819Beli
- Keybase179,553 dalam stok$0.1436Beli
- Aol270,790 dalam stok$0.1077Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Belgium
Nombor Belgium tersedia untuk 20 aplikasi, dari $0.0503 hingga $0.6677 (purata $0.2426, median $0.1795). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.050
- $0.05~$0.2011
- $0.20~$0.505
- $0.50 dan ke atas4
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| eBayStok 7,294,701 | $0.6677 | Beli | |
| DiscordStok 7,212,519 | $0.0503 | Beli | |
| FacebookStok 7,080,809 | $0.1580 | Beli | |
| GoogleStok 6,040,088 | $0.5026 | Beli | |
| DeliverooStok 1,457,980 | $0.1077 | Beli | |
| CraigslistStok 1,325,142 | $0.0718 | Beli | |
| KakaoTalkStok 350,628 | $0.3949 | Beli | |
| ZohoStok 342,847 | $0.0819 | Beli | |
| AmazonStok 301,773 | $0.2513 | Beli | |
| foodpandaStok 274,230 | $0.1795 | Beli | |
| BlizzardStok 271,269 | $0.2154 | Beli | |
| AolStok 270,790 | $0.1077 | Beli | |
| CareemStok 270,354 | $0.2154 | Beli | |
| AirbnbStok 265,975 | $0.5026 | Beli | |
| noonStok 217,807 | $0.0905 | Beli | |
| Bigo LiveStok 202,431 | $0.1795 | Beli | |
| KeybaseStok 179,553 | $0.1436 | Beli | |
| AdidasStok 179,532 | $0.2513 | Beli | |
| AlibabaStok 174,792 | $0.5385 | Beli | |
| InstagramStok 92,018 | $0.1436 | Beli |
Apakah nombor telefon Belgium untuk pengesahan?
Nombor telefon Belgium untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Belgium (+32) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Belgium, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Belgium boleh menerima SMS untuk 20 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Discord, bermula dari $0.0503. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Belgium.
Nombor Belgium di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Belgium: 20
- Aplikasi paling murah: Discord ($0.0503)
- Jumlah stok: 33.8J
- Kod negara: +32
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Belgium
+32
Nombor Belgium bermula dengan kod negara +32, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Belgium sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +32.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Belgium dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Belgium bermula dari $0.0503.
- 3
Salin nombor Belgium (+32) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Belgium
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Belgium muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Belgium sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +32. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Belgium yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Belgium?
Aplikasi popular untuk nombor Belgium termasuk Google, Facebook, Instagram, Discord, Amazon, KakaoTalk, Airbnb, eBay. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Belgium secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Belgium yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Belgium atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Belgium?
Nombor pengesahan Belgium kini berharga dari $0.0503 hingga $0.6677, dengan harga purata kira-kira $0.2426. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Belgium?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 20 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Belgium jika saya tinggal di luar Belgium?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Belgium dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Belgium untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.