Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Kanada
Nombor maya Kanada (+1), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Kanada dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0054, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 167 aplikasi.
- Dari $0.0054
- 167 aplikasi
- 180.9J dalam stok
- +1
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Kanada
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram2,307,792 dalam stok$0.2011Beli
- WhatsApp5,004,728 dalam stok$0.2944Beli
- Google6,710,113 dalam stok$0.0616Beli
- Facebook2,181,255 dalam stok$0.0647Beli
- Instagram9,856,694 dalam stok$0.0647Beli
- TikTok1,251,952 dalam stok$0.0336Beli
- Microsoft6,271,260 dalam stok$0.0431Beli
- X (Twitter)578,292 dalam stok$0.0108Beli
- Discord965,011 dalam stok$0.0359Beli
- Amazon7,435,370 dalam stok$0.0504Beli
- Apple2,056,999 dalam stok$0.0252Beli
- Uber2,362,217 dalam stok$0.0718Beli
- Signal1,876,798 dalam stok$0.0216Beli
- Viber978,566 dalam stok$0.0056Beli
- WeChat1,336,302 dalam stok$0.0934Beli
- LINE545,714 dalam stok$0.0650Beli
- KakaoTalk2,772,227 dalam stok$0.0560Beli
- Naver5,486,835 dalam stok$0.0130Beli
- Snapchat2,404,011 dalam stok$0.0252Beli
- LinkedIn6,674,590 dalam stok$0.0054Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Kanada
Nombor Kanada tersedia untuk 167 aplikasi, dari $0.0054 hingga $0.2944 (purata $0.0775, median $0.0718). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0538
- $0.05~$0.20124
- $0.20~$0.505
- $0.50 dan ke atas0
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| InstagramStok 9,856,694 | $0.0647 | Beli | |
| AirbnbStok 9,213,867 | $0.0100 | Beli | |
| YahooStok 8,273,918 | $0.0133 | Beli | |
| YallaStok 7,634,511 | $0.0072 | Beli | |
| AmazonStok 7,435,370 | $0.0504 | Beli | |
| AolStok 6,924,316 | $0.0054 | Beli | |
| GoogleStok 6,710,113 | $0.0616 | Beli | |
| LinkedInStok 6,674,590 | $0.0054 | Beli | |
| SteamStok 6,451,130 | $0.0216 | Beli | |
| MicrosoftStok 6,271,260 | $0.0431 | Beli | |
| NaverStok 5,486,835 | $0.0130 | Beli | |
| WhatsAppStok 5,004,728 | $0.2944 | Beli | |
| WoltStok 3,295,812 | $0.0349 | Beli | |
| KwaiStok 2,839,596 | $0.0647 | Beli | |
| KakaoTalkStok 2,772,227 | $0.0560 | Beli | |
| NetflixStok 2,634,261 | $0.0280 | Beli | |
| SnapchatStok 2,404,011 | $0.0252 | Beli | |
| UberStok 2,362,217 | $0.0718 | Beli | |
| TelegramStok 2,307,792 | $0.2011 | Beli | |
| FacebookStok 2,181,255 | $0.0647 | Beli |
Apakah nombor telefon Kanada untuk pengesahan?
Nombor telefon Kanada untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Kanada (+1) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Kanada, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Kanada boleh menerima SMS untuk 167 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Aol, bermula dari $0.0054. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Kanada.
Nombor Kanada di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Kanada: 167
- Aplikasi paling murah: Aol ($0.0054)
- Jumlah stok: 180.9J
- Kod negara: +1
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Kanada
+1 (XXX) XXX-XXXX
Nombor Kanada bermula dengan kod negara +1, diikuti format (XXX) XXX-XXXX. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Kanada sebagai negara dan masukkan digit selepas kod negara.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Kanada dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Kanada bermula dari $0.0054.
- 3
Salin nombor Kanada (+1) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Kanada
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Kanada muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Kanada sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +1. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Kanada yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Kanada?
Aplikasi popular untuk nombor Kanada termasuk Telegram, WhatsApp, Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter). Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Kanada secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Kanada yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Kanada atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Kanada?
Nombor pengesahan Kanada kini berharga dari $0.0054 hingga $0.2944, dengan harga purata kira-kira $0.0775. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Kanada?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 167 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Kanada jika saya tinggal di luar Kanada?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Kanada dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Kanada untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Kanada
- Nombor Telegram$0.2011
- Nombor WhatsApp$0.2944
- Nombor Google$0.0616
- Nombor Facebook$0.0647
- Nombor Instagram$0.0647
- Nombor TikTok$0.0336
- Nombor Microsoft$0.0431
- Nombor X (Twitter)$0.0108
- Nombor Discord$0.0359
- Nombor Amazon$0.0504
- Nombor Apple$0.0252
- Nombor Uber$0.0718
- Nombor Signal$0.0216
- Nombor Viber$0.0056
- Nombor WeChat$0.0934
- Nombor LINE$0.0650
- Nombor KakaoTalk$0.0560
- Nombor Naver$0.0130
- Nombor Snapchat$0.0252
- Nombor LinkedIn$0.0054