Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Costa Rica
Nombor maya Costa Rica (+506), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Costa Rica dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0216, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 157 aplikasi.
- Dari $0.0216
- 157 aplikasi
- 851.2K dalam stok
- +506
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Costa Rica
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- WhatsApp13,914 dalam stok$0.1138Beli
- Google31,741 dalam stok$0.1250Beli
- Facebook14,619 dalam stok$0.0902Beli
- Instagram22,736 dalam stok$0.0564Beli
- TikTok48,788 dalam stok$0.0955Beli
- Microsoft15,683 dalam stok$0.1185Beli
- X (Twitter)8,703 dalam stok$0.1365Beli
- Discord15,752 dalam stok$0.1127Beli
- Amazon16,486 dalam stok$0.1235Beli
- Apple116,299 dalam stok$0.1024Beli
- Uber17,496 dalam stok$0.1389Beli
- Signal288 dalam stok$0.0503Beli
- Viber18,205 dalam stok$0.1558Beli
- WeChat34,821 dalam stok$0.5837Beli
- LINE10,645 dalam stok$0.6160Beli
- KakaoTalk13,683 dalam stok$0.1724Beli
- Naver10,441 dalam stok$0.0862Beli
- Snapchat9,978 dalam stok$0.1487Beli
- LinkedIn10,173 dalam stok$0.1365Beli
- Yahoo14,311 dalam stok$0.0898Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Costa Rica
Nombor Costa Rica tersedia untuk 157 aplikasi, dari $0.0216 hingga $1.03 (purata $0.1147, median $0.0980). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0524
- $0.05~$0.20124
- $0.20~$0.506
- $0.50 dan ke atas3
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| AppleStok 116,299 | $0.1024 | Beli | |
| Bigo LiveStok 52,089 | $0.0790 | Beli | |
| TikTokStok 48,788 | $0.0955 | Beli | |
| WeChatStok 34,821 | $0.5837 | Beli | |
| GoogleStok 31,741 | $0.1250 | Beli | |
| InstagramStok 22,736 | $0.0564 | Beli | |
| Burger KingStok 22,341 | $0.0826 | Beli | |
| McDonald'sStok 21,275 | $0.1343 | Beli | |
| AirbnbStok 20,574 | $0.2635 | Beli | |
| WoltStok 19,274 | $0.1009 | Beli | |
| GrabStok 18,775 | $0.1436 | Beli | |
| ViberStok 18,205 | $0.1558 | Beli | |
| UberStok 17,496 | $0.1389 | Beli | |
| AmazonStok 16,486 | $0.1235 | Beli | |
| DiscordStok 15,752 | $0.1127 | Beli | |
| MicrosoftStok 15,683 | $0.1185 | Beli | |
| FacebookStok 14,619 | $0.0902 | Beli | |
| YahooStok 14,311 | $0.0898 | Beli | |
| WhatsAppStok 13,914 | $0.1138 | Beli | |
| KakaoTalkStok 13,683 | $0.1724 | Beli |
Apakah nombor telefon Costa Rica untuk pengesahan?
Nombor telefon Costa Rica untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Costa Rica (+506) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Costa Rica, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Costa Rica boleh menerima SMS untuk 157 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Kwai, bermula dari $0.0216. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Costa Rica.
Nombor Costa Rica di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Costa Rica: 157
- Aplikasi paling murah: Kwai ($0.0216)
- Jumlah stok: 851.2K
- Kod negara: +506
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Costa Rica
+506
Nombor Costa Rica bermula dengan kod negara +506, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Costa Rica sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +506.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Costa Rica dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Costa Rica bermula dari $0.0216.
- 3
Salin nombor Costa Rica (+506) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Costa Rica
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Costa Rica muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Costa Rica sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +506. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Costa Rica yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Costa Rica?
Aplikasi popular untuk nombor Costa Rica termasuk WhatsApp, Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter), Discord. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Costa Rica secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Costa Rica yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Costa Rica atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Costa Rica?
Nombor pengesahan Costa Rica kini berharga dari $0.0216 hingga $1.03, dengan harga purata kira-kira $0.1147. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Costa Rica?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 157 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Costa Rica jika saya tinggal di luar Costa Rica?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Costa Rica dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Costa Rica untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Costa Rica
- Nombor WhatsApp$0.1138
- Nombor Google$0.1250
- Nombor Facebook$0.0902
- Nombor Instagram$0.0564
- Nombor TikTok$0.0955
- Nombor Microsoft$0.1185
- Nombor X (Twitter)$0.1365
- Nombor Discord$0.1127
- Nombor Amazon$0.1235
- Nombor Apple$0.1024
- Nombor Uber$0.1389
- Nombor Signal$0.0503
- Nombor Viber$0.1558
- Nombor WeChat$0.5837
- Nombor LINE$0.6160
- Nombor KakaoTalk$0.1724
- Nombor Naver$0.0862
- Nombor Snapchat$0.1487
- Nombor LinkedIn$0.1365
- Nombor Yahoo$0.0898