Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon India
Nombor maya India (+91), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara India dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0216, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 261 aplikasi.
- Dari $0.0216
- 261 aplikasi
- 78J dalam stok
- +91
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di India
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram9,163,793 dalam stok$0.5040Beli
- WhatsApp241,326 dalam stok$0.9800Beli
- Google341,356 dalam stok$0.1436Beli
- OpenAI (ChatGPT)278,568 dalam stok$0.0762Beli
- Facebook355,306 dalam stok$0.1120Beli
- Instagram414,236 dalam stok$0.0819Beli
- TikTok138,938 dalam stok$0.0503Beli
- Microsoft230,978 dalam stok$0.0776Beli
- X (Twitter)291,627 dalam stok$0.0517Beli
- Discord227,715 dalam stok$0.0933Beli
- Amazon606,054 dalam stok$0.0848Beli
- Apple1,166,587 dalam stok$0.2111Beli
- Uber275,074 dalam stok$0.0811Beli
- Signal184,055 dalam stok$0.0216Beli
- Viber339,509 dalam stok$0.0683Beli
- WeChat1,100,617 dalam stok$0.5277Beli
- LINE25,000 dalam stok$0.0769Beli
- KakaoTalk229,124 dalam stok$0.0751Beli
- Naver303,398 dalam stok$0.0790Beli
- Snapchat210,812 dalam stok$0.1609Beli
Semua perkhidmatan dan harga di India
Nombor India tersedia untuk 261 aplikasi, dari $0.0216 hingga $0.9800 (purata $0.0957, median $0.0790). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0573
- $0.05~$0.20179
- $0.20~$0.506
- $0.50 dan ke atas3
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| BlizzardStok 9,189,526 | $0.1077 | Beli | |
| TelegramStok 9,163,793 | $0.5040 | Beli | |
| PayPalStok 8,674,472 | $0.0984 | Beli | |
| Tencent QQStok 7,030,123 | $0.1508 | Beli | |
| AolStok 6,972,302 | $0.1024 | Beli | |
| SteamStok 6,547,137 | $0.1257 | Beli | |
| PaparaStok 1,968,519 | $0.1106 | Beli | |
| BaiduStok 1,349,016 | $0.0837 | Beli | |
| AppleStok 1,166,587 | $0.2111 | Beli | |
| NikeStok 1,101,176 | $0.0790 | Beli | |
| WeChatStok 1,100,617 | $0.5277 | Beli | |
| ShopeeStok 883,662 | $0.1838 | Beli | |
| AmazonStok 606,054 | $0.0848 | Beli | |
| foodpandaStok 576,376 | $0.1156 | Beli | |
| NetflixStok 488,069 | $0.1027 | Beli | |
| InstagramStok 414,236 | $0.0819 | Beli | |
| BigbasketStok 375,903 | $0.1120 | Beli | |
| FacebookStok 355,306 | $0.1120 | Beli | |
| TruecallerStok 349,005 | $0.1120 | Beli | |
| GoogleStok 341,356 | $0.1436 | Beli |
Apakah nombor telefon India untuk pengesahan?
Nombor telefon India untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara India (+91) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor India, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor India boleh menerima SMS untuk 261 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Signal, bermula dari $0.0216. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan India.
Nombor India di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor India: 261
- Aplikasi paling murah: Signal ($0.0216)
- Jumlah stok: 78J
- Kod negara: +91
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor India
+91 9XXXX XXXXX
Nombor India bermula dengan kod negara +91, diikuti format 9XXXX XXXXX. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih India sebagai negara dan masukkan digit selepas kod negara.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor India dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor India bermula dari $0.0216.
- 3
Salin nombor India (+91) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya India
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor India muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih India sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +91. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor India yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor India?
Aplikasi popular untuk nombor India termasuk Telegram, WhatsApp, Google, OpenAI (ChatGPT), Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor India secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor India yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor India atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor India?
Nombor pengesahan India kini berharga dari $0.0216 hingga $0.9800, dengan harga purata kira-kira $0.0957. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor India?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 261 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor India jika saya tinggal di luar India?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor India dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor India untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di India
- Nombor Telegram$0.5040
- Nombor WhatsApp$0.9800
- Nombor Google$0.1436
- Nombor OpenAI (ChatGPT)$0.0762
- Nombor Facebook$0.1120
- Nombor Instagram$0.0819
- Nombor TikTok$0.0503
- Nombor Microsoft$0.0776
- Nombor X (Twitter)$0.0517
- Nombor Discord$0.0933
- Nombor Amazon$0.0848
- Nombor Apple$0.2111
- Nombor Uber$0.0811
- Nombor Signal$0.0216
- Nombor Viber$0.0683
- Nombor WeChat$0.5277
- Nombor LINE$0.0769
- Nombor KakaoTalk$0.0751
- Nombor Naver$0.0790
- Nombor Snapchat$0.1609