Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Saint Lucia
Nombor maya Saint Lucia (+1758), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Saint Lucia dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0216, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 155 aplikasi.
- Dari $0.0216
- 155 aplikasi
- 1.6J dalam stok
- +1758
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Saint Lucia
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- WhatsApp1,981 dalam stok$0.3956Beli
- Google60,576 dalam stok$0.1199Beli
- Facebook20,989 dalam stok$0.0811Beli
- Instagram120,334 dalam stok$0.0754Beli
- TikTok116,262 dalam stok$0.0467Beli
- Microsoft34,142 dalam stok$0.0668Beli
- X (Twitter)8,034 dalam stok$0.0898Beli
- Discord21,717 dalam stok$0.0876Beli
- Amazon20,269 dalam stok$0.1128Beli
- Apple118,345 dalam stok$0.0826Beli
- Uber20,356 dalam stok$0.1091Beli
- Signal270 dalam stok$0.0503Beli
- Viber29,752 dalam stok$0.2118Beli
- WeChat43,549 dalam stok$1.36Beli
- LINE10,553 dalam stok$0.9520Beli
- KakaoTalk20,256 dalam stok$0.1350Beli
- Naver14,811 dalam stok$0.0610Beli
- Snapchat15,296 dalam stok$0.0840Beli
- LinkedIn17,877 dalam stok$0.0793Beli
- Yahoo20,701 dalam stok$0.0826Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Saint Lucia
Nombor Saint Lucia tersedia untuk 155 aplikasi, dari $0.0216 hingga $1.36 (purata $0.1097, median $0.0862). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0520
- $0.05~$0.20128
- $0.20~$0.505
- $0.50 dan ke atas2
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| InstagramStok 120,334 | $0.0754 | Beli | |
| AppleStok 118,345 | $0.0826 | Beli | |
| TikTokStok 116,262 | $0.0467 | Beli | |
| KeybaseStok 114,659 | $0.1293 | Beli | |
| NikeStok 113,466 | $0.0732 | Beli | |
| Bigo LiveStok 93,067 | $0.0826 | Beli | |
| GoogleStok 60,576 | $0.1199 | Beli | |
| YallaStok 56,751 | $0.0740 | Beli | |
| WeChatStok 43,549 | $1.36 | Beli | |
| MicrosoftStok 34,142 | $0.0668 | Beli | |
| ViberStok 29,752 | $0.2118 | Beli | |
| PayPalStok 29,359 | $0.0557 | Beli | |
| SneakersnstuffStok 28,782 | $0.1856 | Beli | |
| GrabStok 25,000 | $0.1436 | Beli | |
| foodpandaStok 24,919 | $0.1257 | Beli | |
| BaiduStok 21,761 | $0.0837 | Beli | |
| DiscordStok 21,717 | $0.0876 | Beli | |
| FacebookStok 20,989 | $0.0811 | Beli | |
| YahooStok 20,701 | $0.0826 | Beli | |
| UberStok 20,356 | $0.1091 | Beli |
Apakah nombor telefon Saint Lucia untuk pengesahan?
Nombor telefon Saint Lucia untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Saint Lucia (+1758) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Saint Lucia, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Saint Lucia boleh menerima SMS untuk 155 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Kwai, bermula dari $0.0216. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Saint Lucia.
Nombor Saint Lucia di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Saint Lucia: 155
- Aplikasi paling murah: Kwai ($0.0216)
- Jumlah stok: 1.6J
- Kod negara: +1758
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Saint Lucia
+1758
Nombor Saint Lucia bermula dengan kod negara +1758, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Saint Lucia sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +1758.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Saint Lucia dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Saint Lucia bermula dari $0.0216.
- 3
Salin nombor Saint Lucia (+1758) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Saint Lucia
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Saint Lucia muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Saint Lucia sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +1758. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Saint Lucia yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Saint Lucia?
Aplikasi popular untuk nombor Saint Lucia termasuk WhatsApp, Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter), Discord. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Saint Lucia secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Saint Lucia yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Saint Lucia atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Saint Lucia?
Nombor pengesahan Saint Lucia kini berharga dari $0.0216 hingga $1.36, dengan harga purata kira-kira $0.1097. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Saint Lucia?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 155 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Saint Lucia jika saya tinggal di luar Saint Lucia?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Saint Lucia dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Saint Lucia untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Saint Lucia
- Nombor WhatsApp$0.3956
- Nombor Google$0.1199
- Nombor Facebook$0.0811
- Nombor Instagram$0.0754
- Nombor TikTok$0.0467
- Nombor Microsoft$0.0668
- Nombor X (Twitter)$0.0898
- Nombor Discord$0.0876
- Nombor Amazon$0.1128
- Nombor Apple$0.0826
- Nombor Uber$0.1091
- Nombor Signal$0.0503
- Nombor Viber$0.2118
- Nombor WeChat$1.36
- Nombor LINE$0.9520
- Nombor KakaoTalk$0.1350
- Nombor Naver$0.0610
- Nombor Snapchat$0.0840
- Nombor LinkedIn$0.0793
- Nombor Yahoo$0.0826