Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Maldives
Nombor maya Maldives (+960), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Maldives dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0216, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 186 aplikasi.
- Dari $0.0216
- 186 aplikasi
- 1.7J dalam stok
- +960
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Maldives
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram3,566 dalam stok$0.2011Beli
- WhatsApp8,000 dalam stok$0.3920Beli
- Google41,927 dalam stok$0.1199Beli
- Facebook32,307 dalam stok$0.0740Beli
- Instagram32,550 dalam stok$0.1243Beli
- TikTok62,390 dalam stok$0.0596Beli
- Microsoft30,669 dalam stok$0.0754Beli
- X (Twitter)19,452 dalam stok$0.1113Beli
- Discord32,082 dalam stok$0.1127Beli
- Amazon33,199 dalam stok$0.2083Beli
- Apple111,747 dalam stok$0.1024Beli
- Uber32,419 dalam stok$0.1605Beli
- Signal14,427 dalam stok$0.0503Beli
- Viber18,172 dalam stok$0.2276Beli
- WeChat116,536 dalam stok$1.36Beli
- LINE24,591 dalam stok$0.5600Beli
- KakaoTalk23,879 dalam stok$0.1365Beli
- Naver32,859 dalam stok$0.0862Beli
- Snapchat21,144 dalam stok$0.1487Beli
- LinkedIn24,618 dalam stok$0.1404Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Maldives
Nombor Maldives tersedia untuk 186 aplikasi, dari $0.0216 hingga $1.36 (purata $0.1244, median $0.1109). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0529
- $0.05~$0.20139
- $0.20~$0.5015
- $0.50 dan ke atas3
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| ShopeeStok 120,942 | $0.1767 | Beli | |
| WeChatStok 116,536 | $1.36 | Beli | |
| AppleStok 111,747 | $0.1024 | Beli | |
| Bigo LiveStok 99,059 | $0.0898 | Beli | |
| TikTokStok 62,390 | $0.0596 | Beli | |
| YahooStok 44,703 | $0.1447 | Beli | |
| GoogleStok 41,927 | $0.1199 | Beli | |
| AmazonStok 33,199 | $0.2083 | Beli | |
| NaverStok 32,859 | $0.0862 | Beli | |
| InstagramStok 32,550 | $0.1243 | Beli | |
| UberStok 32,419 | $0.1605 | Beli | |
| FacebookStok 32,307 | $0.0740 | Beli | |
| WoltStok 32,259 | $0.1081 | Beli | |
| DiscordStok 32,082 | $0.1127 | Beli | |
| DeliverooStok 31,709 | $0.1042 | Beli | |
| NikeStok 31,529 | $0.0840 | Beli | |
| MicrosoftStok 30,669 | $0.0754 | Beli | |
| eBayStok 28,939 | $0.5557 | Beli | |
| BaiduStok 26,581 | $0.0945 | Beli | |
| foodpandaStok 26,446 | $0.1867 | Beli |
Apakah nombor telefon Maldives untuk pengesahan?
Nombor telefon Maldives untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Maldives (+960) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Maldives, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Maldives boleh menerima SMS untuk 186 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Kwai, bermula dari $0.0216. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Maldives.
Nombor Maldives di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Maldives: 186
- Aplikasi paling murah: Kwai ($0.0216)
- Jumlah stok: 1.7J
- Kod negara: +960
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Maldives
+960
Nombor Maldives bermula dengan kod negara +960, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Maldives sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +960.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Maldives dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Maldives bermula dari $0.0216.
- 3
Salin nombor Maldives (+960) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Maldives
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Maldives muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Maldives sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +960. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Maldives yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Maldives?
Aplikasi popular untuk nombor Maldives termasuk Telegram, WhatsApp, Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter). Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Maldives secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Maldives yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Maldives atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Maldives?
Nombor pengesahan Maldives kini berharga dari $0.0216 hingga $1.36, dengan harga purata kira-kira $0.1244. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Maldives?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 186 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Maldives jika saya tinggal di luar Maldives?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Maldives dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Maldives untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Maldives
- Nombor Telegram$0.2011
- Nombor WhatsApp$0.3920
- Nombor Google$0.1199
- Nombor Facebook$0.0740
- Nombor Instagram$0.1243
- Nombor TikTok$0.0596
- Nombor Microsoft$0.0754
- Nombor X (Twitter)$0.1113
- Nombor Discord$0.1127
- Nombor Amazon$0.2083
- Nombor Apple$0.1024
- Nombor Uber$0.1605
- Nombor Signal$0.0503
- Nombor Viber$0.2276
- Nombor WeChat$1.36
- Nombor LINE$0.5600
- Nombor KakaoTalk$0.1365
- Nombor Naver$0.0862
- Nombor Snapchat$0.1487
- Nombor LinkedIn$0.1404