Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Malawi
Nombor maya Malawi (+265), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Malawi dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0288, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 198 aplikasi.
- Dari $0.0288
- 198 aplikasi
- 8.1J dalam stok
- +265
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Malawi
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram177,881 dalam stok$0.1709Beli
- WhatsApp180,323 dalam stok$0.1515Beli
- Google206,229 dalam stok$0.1199Beli
- Facebook203,676 dalam stok$0.0512Beli
- Instagram216,551 dalam stok$0.0496Beli
- TikTok120,496 dalam stok$0.0596Beli
- Microsoft205,919 dalam stok$0.0486Beli
- X (Twitter)200,710 dalam stok$0.0486Beli
- Discord119,302 dalam stok$0.0848Beli
- Amazon208,880 dalam stok$0.0800Beli
- Apple199,447 dalam stok$0.0862Beli
- Uber122,899 dalam stok$0.1542Beli
- Signal396 dalam stok$0.0288Beli
- Viber128,079 dalam stok$0.2305Beli
- WeChat120,503 dalam stok$1.02Beli
- LINE25,000 dalam stok$0.3834Beli
- KakaoTalk196,992 dalam stok$0.0618Beli
- Naver200,630 dalam stok$0.0622Beli
- Snapchat203,323 dalam stok$0.0584Beli
- LinkedIn201,154 dalam stok$0.0553Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Malawi
Nombor Malawi tersedia untuk 198 aplikasi, dari $0.0288 hingga $1.02 (purata $0.0971, median $0.0789). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0538
- $0.05~$0.20151
- $0.20~$0.508
- $0.50 dan ke atas1
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| InstagramStok 216,551 | $0.0496 | Beli | |
| foodpandaStok 210,822 | $0.0938 | Beli | |
| AmazonStok 208,880 | $0.0800 | Beli | |
| ZohoStok 207,143 | $0.0786 | Beli | |
| GoogleStok 206,229 | $0.1199 | Beli | |
| MicrosoftStok 205,919 | $0.0486 | Beli | |
| YallaStok 205,157 | $0.0486 | Beli | |
| eBayStok 205,045 | $0.0800 | Beli | |
| WoltStok 204,350 | $0.0745 | Beli | |
| NikeStok 204,288 | $0.0608 | Beli | |
| FacebookStok 203,676 | $0.0512 | Beli | |
| SnapchatStok 203,323 | $0.0584 | Beli | |
| AlibabaStok 202,083 | $0.0910 | Beli | |
| PaparaStok 201,537 | $0.0888 | Beli | |
| NetflixStok 201,474 | $0.0944 | Beli | |
| BlizzardStok 201,247 | $0.0910 | Beli | |
| VintedStok 201,166 | $0.1245 | Beli | |
| LinkedInStok 201,154 | $0.0553 | Beli | |
| CraigslistStok 201,151 | $0.0840 | Beli | |
| X (Twitter)Stok 200,710 | $0.0486 | Beli |
Apakah nombor telefon Malawi untuk pengesahan?
Nombor telefon Malawi untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Malawi (+265) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Malawi, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Malawi boleh menerima SMS untuk 198 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Signal, bermula dari $0.0288. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Malawi.
Nombor Malawi di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Malawi: 198
- Aplikasi paling murah: Signal ($0.0288)
- Jumlah stok: 8.1J
- Kod negara: +265
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Malawi
+265
Nombor Malawi bermula dengan kod negara +265, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Malawi sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +265.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Malawi dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Malawi bermula dari $0.0288.
- 3
Salin nombor Malawi (+265) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Malawi
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Malawi muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Malawi sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +265. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Malawi yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Malawi?
Aplikasi popular untuk nombor Malawi termasuk Telegram, WhatsApp, Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter). Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Malawi secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Malawi yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Malawi atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Malawi?
Nombor pengesahan Malawi kini berharga dari $0.0288 hingga $1.02, dengan harga purata kira-kira $0.0971. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Malawi?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 198 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Malawi jika saya tinggal di luar Malawi?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Malawi dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Malawi untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Malawi
- Nombor Telegram$0.1709
- Nombor WhatsApp$0.1515
- Nombor Google$0.1199
- Nombor Facebook$0.0512
- Nombor Instagram$0.0496
- Nombor TikTok$0.0596
- Nombor Microsoft$0.0486
- Nombor X (Twitter)$0.0486
- Nombor Discord$0.0848
- Nombor Amazon$0.0800
- Nombor Apple$0.0862
- Nombor Uber$0.1542
- Nombor Signal$0.0288
- Nombor Viber$0.2305
- Nombor WeChat$1.02
- Nombor LINE$0.3834
- Nombor KakaoTalk$0.0618
- Nombor Naver$0.0622
- Nombor Snapchat$0.0584
- Nombor LinkedIn$0.0553