Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Trinidad dan Tobago
Nombor maya Trinidad dan Tobago (+1), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Trinidad dan Tobago dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0675, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 132 aplikasi.
- Dari $0.0675
- 132 aplikasi
- 666.9K dalam stok
- +1
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Trinidad dan Tobago
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Google36,409 dalam stok$0.1199Beli
- Instagram26,540 dalam stok$0.1314Beli
- TikTok12,516 dalam stok$0.0862Beli
- Microsoft24,420 dalam stok$0.1314Beli
- X (Twitter)5,536 dalam stok$0.1314Beli
- Discord15,627 dalam stok$0.1393Beli
- Amazon15,660 dalam stok$0.1120Beli
- Apple50,776 dalam stok$0.1831Beli
- Uber17,940 dalam stok$0.4480Beli
- WeChat41,804 dalam stok$0.6160Beli
- LINE6,895 dalam stok$0.3834Beli
- Naver11,225 dalam stok$0.0862Beli
- Snapchat12,752 dalam stok$0.1609Beli
- LinkedIn11,522 dalam stok$0.1917Beli
- Yahoo19,226 dalam stok$0.0963Beli
- PayPal4,593 dalam stok$0.2800Beli
- Netflix12,663 dalam stok$0.2240Beli
- Airbnb10,171 dalam stok$0.3834Beli
- eBay13,915 dalam stok$0.1680Beli
- Steam10,378 dalam stok$0.1724Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Trinidad dan Tobago
Nombor Trinidad dan Tobago tersedia untuk 132 aplikasi, dari $0.0675 hingga $1.96 (purata $0.1890, median $0.1515). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.050
- $0.05~$0.2094
- $0.20~$0.5036
- $0.50 dan ke atas2
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| AppleStok 50,776 | $0.1831 | Beli | |
| WeChatStok 41,804 | $0.6160 | Beli | |
| GoogleStok 36,409 | $0.1199 | Beli | |
| InstagramStok 26,540 | $0.1314 | Beli | |
| GrabStok 25,000 | $0.1436 | Beli | |
| KeybaseStok 25,000 | $0.1515 | Beli | |
| MicrosoftStok 24,420 | $0.1314 | Beli | |
| Bigo LiveStok 19,294 | $0.1149 | Beli | |
| YahooStok 19,226 | $0.0963 | Beli | |
| UberStok 17,940 | $0.4480 | Beli | |
| Dream11Stok 16,642 | $0.0963 | Beli | |
| AmazonStok 15,660 | $0.1120 | Beli | |
| DiscordStok 15,627 | $0.1393 | Beli | |
| eBayStok 13,915 | $0.1680 | Beli | |
| ShopeeStok 13,484 | $0.2240 | Beli | |
| NikeStok 13,026 | $0.0862 | Beli | |
| SnapchatStok 12,752 | $0.1609 | Beli | |
| NetflixStok 12,663 | $0.2240 | Beli | |
| BaiduStok 12,623 | $0.1314 | Beli | |
| TikTokStok 12,516 | $0.0862 | Beli |
Apakah nombor telefon Trinidad dan Tobago untuk pengesahan?
Nombor telefon Trinidad dan Tobago untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Trinidad dan Tobago (+1) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Trinidad dan Tobago, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Trinidad dan Tobago boleh menerima SMS untuk 132 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Unacademy, bermula dari $0.0675. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Trinidad dan Tobago.
Nombor Trinidad dan Tobago di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Trinidad dan Tobago: 132
- Aplikasi paling murah: Unacademy ($0.0675)
- Jumlah stok: 666.9K
- Kod negara: +1
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Trinidad dan Tobago
+1
Nombor Trinidad dan Tobago bermula dengan kod negara +1, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Trinidad dan Tobago sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +1.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Trinidad dan Tobago dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Trinidad dan Tobago bermula dari $0.0675.
- 3
Salin nombor Trinidad dan Tobago (+1) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Trinidad dan Tobago
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Trinidad dan Tobago muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Trinidad dan Tobago sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +1. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Trinidad dan Tobago yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Trinidad dan Tobago?
Aplikasi popular untuk nombor Trinidad dan Tobago termasuk Google, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter), Discord, Amazon, Apple. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Trinidad dan Tobago secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Trinidad dan Tobago yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Trinidad dan Tobago atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Trinidad dan Tobago?
Nombor pengesahan Trinidad dan Tobago kini berharga dari $0.0675 hingga $1.96, dengan harga purata kira-kira $0.1890. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Trinidad dan Tobago?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 132 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Trinidad dan Tobago jika saya tinggal di luar Trinidad dan Tobago?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Trinidad dan Tobago dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Trinidad dan Tobago untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Trinidad dan Tobago
- Nombor Google$0.1199
- Nombor Instagram$0.1314
- Nombor TikTok$0.0862
- Nombor Microsoft$0.1314
- Nombor X (Twitter)$0.1314
- Nombor Discord$0.1393
- Nombor Amazon$0.1120
- Nombor Apple$0.1831
- Nombor Uber$0.4480
- Nombor WeChat$0.6160
- Nombor LINE$0.3834
- Nombor Naver$0.0862
- Nombor Snapchat$0.1609
- Nombor LinkedIn$0.1917
- Nombor Yahoo$0.0963
- Nombor PayPal$0.2800
- Nombor Netflix$0.2240
- Nombor Airbnb$0.3834
- Nombor eBay$0.1680
- Nombor Steam$0.1724