Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Albania
Nombor maya Albania (+355), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Albania dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0216, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 155 aplikasi.
- Dari $0.0216
- 155 aplikasi
- 1.9J dalam stok
- +355
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Albania
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram1,848 dalam stok$0.6720Beli
- WhatsApp2,394 dalam stok$0.1379Beli
- Google38,407 dalam stok$0.1343Beli
- OpenAI (ChatGPT)2,799 dalam stok$0.0431Beli
- Facebook31,958 dalam stok$0.0790Beli
- Instagram30,187 dalam stok$0.1147Beli
- TikTok50,790 dalam stok$0.0991Beli
- Microsoft31,213 dalam stok$0.0933Beli
- X (Twitter)17,308 dalam stok$0.1365Beli
- Discord25,792 dalam stok$0.0826Beli
- Amazon30,712 dalam stok$0.1616Beli
- Apple116,575 dalam stok$0.1024Beli
- Uber30,762 dalam stok$0.1343Beli
- Signal432 dalam stok$0.0503Beli
- Viber8,887 dalam stok$0.0718Beli
- WeChat33,374 dalam stok$1.78Beli
- LINE18,914 dalam stok$0.7840Beli
- KakaoTalk22,611 dalam stok$0.1425Beli
- Naver31,308 dalam stok$0.0646Beli
- Snapchat16,488 dalam stok$0.1558Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Albania
Nombor Albania tersedia untuk 155 aplikasi, dari $0.0216 hingga $1.78 (purata $0.1314, median $0.1024). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0530
- $0.05~$0.20116
- $0.20~$0.504
- $0.50 dan ke atas5
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| AppleStok 116,575 | $0.1024 | Beli | |
| ShopeeStok 115,090 | $0.1730 | Beli | |
| NttgameStok 80,140 | $0.1117 | Beli | |
| BaiduStok 62,893 | $0.0908 | Beli | |
| WoltStok 61,875 | $0.0973 | Beli | |
| OffgamersStok 54,683 | $0.0837 | Beli | |
| TikTokStok 50,790 | $0.0991 | Beli | |
| PayPalStok 39,892 | $0.0557 | Beli | |
| GoogleStok 38,407 | $0.1343 | Beli | |
| WeChatStok 33,374 | $1.78 | Beli | |
| FacebookStok 31,958 | $0.0790 | Beli | |
| NaverStok 31,308 | $0.0646 | Beli | |
| OLXStok 31,215 | $0.0639 | Beli | |
| MicrosoftStok 31,213 | $0.0933 | Beli | |
| DeliverooStok 31,155 | $0.1042 | Beli | |
| UberStok 30,762 | $0.1343 | Beli | |
| AmazonStok 30,712 | $0.1616 | Beli | |
| YahooStok 30,373 | $0.1447 | Beli | |
| InstagramStok 30,187 | $0.1147 | Beli | |
| VintedStok 29,427 | $0.1651 | Beli |
Apakah nombor telefon Albania untuk pengesahan?
Nombor telefon Albania untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Albania (+355) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Albania, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Albania boleh menerima SMS untuk 155 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Kwai, bermula dari $0.0216. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Albania.
Nombor Albania di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Albania: 155
- Aplikasi paling murah: Kwai ($0.0216)
- Jumlah stok: 1.9J
- Kod negara: +355
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Albania
+355
Nombor Albania bermula dengan kod negara +355, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Albania sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +355.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Albania dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Albania bermula dari $0.0216.
- 3
Salin nombor Albania (+355) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Albania
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Albania muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Albania sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +355. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Albania yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Albania?
Aplikasi popular untuk nombor Albania termasuk Telegram, WhatsApp, Google, OpenAI (ChatGPT), Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Albania secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Albania yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Albania atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Albania?
Nombor pengesahan Albania kini berharga dari $0.0216 hingga $1.78, dengan harga purata kira-kira $0.1314. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Albania?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 155 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Albania jika saya tinggal di luar Albania?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Albania dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Albania untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Albania
- Nombor Telegram$0.6720
- Nombor WhatsApp$0.1379
- Nombor Google$0.1343
- Nombor OpenAI (ChatGPT)$0.0431
- Nombor Facebook$0.0790
- Nombor Instagram$0.1147
- Nombor TikTok$0.0991
- Nombor Microsoft$0.0933
- Nombor X (Twitter)$0.1365
- Nombor Discord$0.0826
- Nombor Amazon$0.1616
- Nombor Apple$0.1024
- Nombor Uber$0.1343
- Nombor Signal$0.0503
- Nombor Viber$0.0718
- Nombor WeChat$1.78
- Nombor LINE$0.7840
- Nombor KakaoTalk$0.1425
- Nombor Naver$0.0646
- Nombor Snapchat$0.1558