Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Bahrain
Nombor maya Bahrain (+973), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Bahrain dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0288, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 159 aplikasi.
- Dari $0.0288
- 159 aplikasi
- 1.5J dalam stok
- +973
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Bahrain
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram4,602 dalam stok$0.7840Beli
- WhatsApp544 dalam stok$1.23Beli
- Google41,106 dalam stok$0.1199Beli
- OpenAI (ChatGPT)2,103 dalam stok$0.0575Beli
- Facebook33,073 dalam stok$0.0589Beli
- Instagram30,959 dalam stok$0.0564Beli
- TikTok116,780 dalam stok$0.0596Beli
- Microsoft30,670 dalam stok$0.0740Beli
- X (Twitter)22,170 dalam stok$0.0740Beli
- Discord30,576 dalam stok$0.0876Beli
- Amazon27,888 dalam stok$0.1651Beli
- Apple28,745 dalam stok$0.1167Beli
- Uber32,965 dalam stok$0.2556Beli
- Signal396 dalam stok$0.0503Beli
- Viber32,497 dalam stok$0.2363Beli
- WeChat34,027 dalam stok$1.42Beli
- LINE25,000 dalam stok$0.3834Beli
- KakaoTalk20,324 dalam stok$0.1146Beli
- Naver31,666 dalam stok$0.0646Beli
- Snapchat28,493 dalam stok$0.0840Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Bahrain
Nombor Bahrain tersedia untuk 159 aplikasi, dari $0.0288 hingga $1.87 (purata $0.1327, median $0.0840). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0527
- $0.05~$0.20120
- $0.20~$0.507
- $0.50 dan ke atas5
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| YahooStok 118,210 | $0.0517 | Beli | |
| TikTokStok 116,780 | $0.0596 | Beli | |
| YallaStok 61,771 | $0.0740 | Beli | |
| NttgameStok 53,413 | $0.0937 | Beli | |
| Tencent QQStok 42,705 | $0.1077 | Beli | |
| OLXStok 41,218 | $0.0740 | Beli | |
| GoogleStok 41,106 | $0.1199 | Beli | |
| WeChatStok 34,027 | $1.42 | Beli | |
| FacebookStok 33,073 | $0.0589 | Beli | |
| UberStok 32,965 | $0.2556 | Beli | |
| ViberStok 32,497 | $0.2363 | Beli | |
| NaverStok 31,666 | $0.0646 | Beli | |
| DeliverooStok 30,983 | $0.0898 | Beli | |
| InstagramStok 30,959 | $0.0564 | Beli | |
| BoltStok 30,922 | $0.0891 | Beli | |
| MicrosoftStok 30,670 | $0.0740 | Beli | |
| OffgamersStok 30,640 | $0.0837 | Beli | |
| DiscordStok 30,576 | $0.0876 | Beli | |
| WoltStok 30,090 | $0.1045 | Beli | |
| AppleStok 28,745 | $0.1167 | Beli |
Apakah nombor telefon Bahrain untuk pengesahan?
Nombor telefon Bahrain untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Bahrain (+973) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Bahrain, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Bahrain boleh menerima SMS untuk 159 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Zupee, bermula dari $0.0288. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Bahrain.
Nombor Bahrain di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Bahrain: 159
- Aplikasi paling murah: Zupee ($0.0288)
- Jumlah stok: 1.5J
- Kod negara: +973
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Bahrain
+973
Nombor Bahrain bermula dengan kod negara +973, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Bahrain sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +973.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Bahrain dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Bahrain bermula dari $0.0288.
- 3
Salin nombor Bahrain (+973) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Bahrain
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Bahrain muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Bahrain sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +973. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Bahrain yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Bahrain?
Aplikasi popular untuk nombor Bahrain termasuk Telegram, WhatsApp, Google, OpenAI (ChatGPT), Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Bahrain secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Bahrain yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Bahrain atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Bahrain?
Nombor pengesahan Bahrain kini berharga dari $0.0288 hingga $1.87, dengan harga purata kira-kira $0.1327. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Bahrain?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 159 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Bahrain jika saya tinggal di luar Bahrain?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Bahrain dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Bahrain untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Bahrain
- Nombor Telegram$0.7840
- Nombor WhatsApp$1.23
- Nombor Google$0.1199
- Nombor OpenAI (ChatGPT)$0.0575
- Nombor Facebook$0.0589
- Nombor Instagram$0.0564
- Nombor TikTok$0.0596
- Nombor Microsoft$0.0740
- Nombor X (Twitter)$0.0740
- Nombor Discord$0.0876
- Nombor Amazon$0.1651
- Nombor Apple$0.1167
- Nombor Uber$0.2556
- Nombor Signal$0.0503
- Nombor Viber$0.2363
- Nombor WeChat$1.42
- Nombor LINE$0.3834
- Nombor KakaoTalk$0.1146
- Nombor Naver$0.0646
- Nombor Snapchat$0.0840