Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Cape Verde
Nombor maya Cape Verde (+238), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Cape Verde dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0216, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 156 aplikasi.
- Dari $0.0216
- 156 aplikasi
- 1J dalam stok
- +238
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Cape Verde
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram1,480 dalam stok$0.3102Beli
- WhatsApp2,358 dalam stok$0.1917Beli
- Google36,555 dalam stok$0.1436Beli
- Facebook24,461 dalam stok$0.0697Beli
- Instagram25,072 dalam stok$0.1139Beli
- TikTok51,693 dalam stok$0.1149Beli
- Microsoft22,252 dalam stok$0.0754Beli
- X (Twitter)8,407 dalam stok$0.1149Beli
- Discord22,747 dalam stok$0.1127Beli
- Amazon24,942 dalam stok$0.1199Beli
- Apple114,020 dalam stok$0.1164Beli
- Uber24,896 dalam stok$0.1404Beli
- Signal270 dalam stok$0.0503Beli
- Viber30,127 dalam stok$0.1558Beli
- WeChat32,288 dalam stok$0.5435Beli
- LINE13,161 dalam stok$0.1515Beli
- KakaoTalk20,523 dalam stok$0.1425Beli
- Naver30,110 dalam stok$0.0862Beli
- Snapchat16,170 dalam stok$0.1487Beli
- LinkedIn16,329 dalam stok$0.1404Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Cape Verde
Nombor Cape Verde tersedia untuk 156 aplikasi, dari $0.0216 hingga $0.5435 (purata $0.1094, median $0.1022). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0526
- $0.05~$0.20122
- $0.20~$0.507
- $0.50 dan ke atas1
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| AppleStok 114,020 | $0.1164 | Beli | |
| TikTokStok 51,693 | $0.1149 | Beli | |
| Bigo LiveStok 41,172 | $0.0754 | Beli | |
| GoogleStok 36,555 | $0.1436 | Beli | |
| WeChatStok 32,288 | $0.5435 | Beli | |
| ShopeeStok 31,961 | $0.1368 | Beli | |
| NikeStok 30,694 | $0.0963 | Beli | |
| ViberStok 30,127 | $0.1558 | Beli | |
| NaverStok 30,110 | $0.0862 | Beli | |
| InstagramStok 25,072 | $0.1139 | Beli | |
| AmazonStok 24,942 | $0.1199 | Beli | |
| UberStok 24,896 | $0.1404 | Beli | |
| FacebookStok 24,461 | $0.0697 | Beli | |
| DiscordStok 22,747 | $0.1127 | Beli | |
| MicrosoftStok 22,252 | $0.0754 | Beli | |
| YahooStok 22,232 | $0.1404 | Beli | |
| WoltStok 21,025 | $0.1009 | Beli | |
| KakaoTalkStok 20,523 | $0.1425 | Beli | |
| foodpandaStok 20,334 | $0.1867 | Beli | |
| NetflixStok 18,829 | $0.1365 | Beli |
Apakah nombor telefon Cape Verde untuk pengesahan?
Nombor telefon Cape Verde untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Cape Verde (+238) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Cape Verde, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Cape Verde boleh menerima SMS untuk 156 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Kwai, bermula dari $0.0216. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Cape Verde.
Nombor Cape Verde di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Cape Verde: 156
- Aplikasi paling murah: Kwai ($0.0216)
- Jumlah stok: 1J
- Kod negara: +238
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Cape Verde
+238
Nombor Cape Verde bermula dengan kod negara +238, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Cape Verde sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +238.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Cape Verde dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Cape Verde bermula dari $0.0216.
- 3
Salin nombor Cape Verde (+238) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Cape Verde
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Cape Verde muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Cape Verde sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +238. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Cape Verde yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Cape Verde?
Aplikasi popular untuk nombor Cape Verde termasuk Telegram, WhatsApp, Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter). Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Cape Verde secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Cape Verde yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Cape Verde atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Cape Verde?
Nombor pengesahan Cape Verde kini berharga dari $0.0216 hingga $0.5435, dengan harga purata kira-kira $0.1094. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Cape Verde?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 156 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Cape Verde jika saya tinggal di luar Cape Verde?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Cape Verde dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Cape Verde untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Cape Verde
- Nombor Telegram$0.3102
- Nombor WhatsApp$0.1917
- Nombor Google$0.1436
- Nombor Facebook$0.0697
- Nombor Instagram$0.1139
- Nombor TikTok$0.1149
- Nombor Microsoft$0.0754
- Nombor X (Twitter)$0.1149
- Nombor Discord$0.1127
- Nombor Amazon$0.1199
- Nombor Apple$0.1164
- Nombor Uber$0.1404
- Nombor Signal$0.0503
- Nombor Viber$0.1558
- Nombor WeChat$0.5435
- Nombor LINE$0.1515
- Nombor KakaoTalk$0.1425
- Nombor Naver$0.0862
- Nombor Snapchat$0.1487
- Nombor LinkedIn$0.1404