Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Denmark
Nombor maya Denmark (+45), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Denmark dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0180, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 23 aplikasi.
- Dari $0.0180
- 23 aplikasi
- 14.7J dalam stok
- +45
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Denmark
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Google188,234 dalam stok$0.5026Beli
- Facebook197,364 dalam stok$0.1436Beli
- Instagram1,864,379 dalam stok$0.0539Beli
- Discord864,740 dalam stok$0.1077Beli
- Amazon173,907 dalam stok$0.1795Beli
- WeChat273,492 dalam stok$0.2154Beli
- KakaoTalk346,488 dalam stok$0.2872Beli
- Airbnb273,959 dalam stok$0.2872Beli
- eBay431,692 dalam stok$0.5385Beli
- Steam272,844 dalam stok$0.0180Beli
- Careem262,991 dalam stok$0.2154Beli
- Blizzard271,444 dalam stok$0.0718Beli
- Deliveroo7,238,914 dalam stok$0.1077Beli
- noon171,898 dalam stok$0.0905Beli
- Baidu370,598 dalam stok$0.1314Beli
- Bigo Live320,557 dalam stok$0.1795Beli
- Adidas172,052 dalam stok$0.2513Beli
- Craigslist267,386 dalam stok$0.0718Beli
- Zoho270,298 dalam stok$0.0819Beli
- Keybase40,427 dalam stok$0.1436Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Denmark
Nombor Denmark tersedia untuk 23 aplikasi, dari $0.0180 hingga $0.5385 (purata $0.1732, median $0.1436). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.051
- $0.05~$0.2015
- $0.20~$0.505
- $0.50 dan ke atas2
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| DeliverooStok 7,238,914 | $0.1077 | Beli | |
| InstagramStok 1,864,379 | $0.0539 | Beli | |
| DiscordStok 864,740 | $0.1077 | Beli | |
| eBayStok 431,692 | $0.5385 | Beli | |
| BaiduStok 370,598 | $0.1314 | Beli | |
| KakaoTalkStok 346,488 | $0.2872 | Beli | |
| Bigo LiveStok 320,557 | $0.1795 | Beli | |
| AirbnbStok 273,959 | $0.2872 | Beli | |
| WeChatStok 273,492 | $0.2154 | Beli | |
| SteamStok 272,844 | $0.0180 | Beli | |
| BlizzardStok 271,444 | $0.0718 | Beli | |
| ZohoStok 270,298 | $0.0819 | Beli | |
| CraigslistStok 267,386 | $0.0718 | Beli | |
| CareemStok 262,991 | $0.2154 | Beli | |
| HopiStok 261,640 | $0.1436 | Beli | |
| AolStok 197,787 | $0.1077 | Beli | |
| FacebookStok 197,364 | $0.1436 | Beli | |
| GoogleStok 188,234 | $0.5026 | Beli | |
| AmazonStok 173,907 | $0.1795 | Beli | |
| AdidasStok 172,052 | $0.2513 | Beli |
Apakah nombor telefon Denmark untuk pengesahan?
Nombor telefon Denmark untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Denmark (+45) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Denmark, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Denmark boleh menerima SMS untuk 23 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Steam, bermula dari $0.0180. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Denmark.
Nombor Denmark di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Denmark: 23
- Aplikasi paling murah: Steam ($0.0180)
- Jumlah stok: 14.7J
- Kod negara: +45
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Denmark
+45
Nombor Denmark bermula dengan kod negara +45, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Denmark sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +45.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Denmark dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Denmark bermula dari $0.0180.
- 3
Salin nombor Denmark (+45) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Denmark
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Denmark muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Denmark sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +45. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Denmark yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Denmark?
Aplikasi popular untuk nombor Denmark termasuk Google, Facebook, Instagram, Discord, Amazon, WeChat, KakaoTalk, Airbnb. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Denmark secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Denmark yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Denmark atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Denmark?
Nombor pengesahan Denmark kini berharga dari $0.0180 hingga $0.5385, dengan harga purata kira-kira $0.1732. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Denmark?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 23 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Denmark jika saya tinggal di luar Denmark?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Denmark dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Denmark untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.