Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Guinea
Nombor maya Guinea (+224), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Guinea dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0216, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 190 aplikasi.
- Dari $0.0216
- 190 aplikasi
- 3.4J dalam stok
- +224
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Guinea
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram9,668 dalam stok$0.2011Beli
- WhatsApp18,581 dalam stok$0.3339Beli
- Google125,455 dalam stok$0.1476Beli
- OpenAI (ChatGPT)44,400 dalam stok$0.0431Beli
- Facebook135,048 dalam stok$0.0646Beli
- Instagram124,750 dalam stok$0.1006Beli
- TikTok73,123 dalam stok$0.0754Beli
- Microsoft198,691 dalam stok$0.0503Beli
- X (Twitter)29,158 dalam stok$0.0933Beli
- Discord37,781 dalam stok$0.1127Beli
- Amazon115,154 dalam stok$0.1124Beli
- Apple116,423 dalam stok$0.1164Beli
- Uber32,716 dalam stok$0.1867Beli
- Signal342 dalam stok$0.0503Beli
- Viber90,745 dalam stok$0.0718Beli
- WeChat177,768 dalam stok$0.2154Beli
- LINE23,897 dalam stok$0.1724Beli
- KakaoTalk40,134 dalam stok$0.2585Beli
- Naver27,793 dalam stok$0.0682Beli
- Snapchat40,600 dalam stok$0.1487Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Guinea
Nombor Guinea tersedia untuk 190 aplikasi, dari $0.0216 hingga $0.5137 (purata $0.1140, median $0.1081). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0527
- $0.05~$0.20146
- $0.20~$0.5016
- $0.50 dan ke atas1
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| YahooStok 206,257 | $0.0933 | Beli | |
| MicrosoftStok 198,691 | $0.0503 | Beli | |
| WeChatStok 177,768 | $0.2154 | Beli | |
| FacebookStok 135,048 | $0.0646 | Beli | |
| foodpandaStok 133,914 | $0.1336 | Beli | |
| GoogleStok 125,455 | $0.1476 | Beli | |
| InstagramStok 124,750 | $0.1006 | Beli | |
| YallaStok 122,624 | $0.1314 | Beli | |
| Bigo LiveStok 122,146 | $0.0790 | Beli | |
| ShopeeStok 120,661 | $0.0933 | Beli | |
| SteamStok 118,542 | $0.1292 | Beli | |
| AppleStok 116,423 | $0.1164 | Beli | |
| AmazonStok 115,154 | $0.1124 | Beli | |
| ZohoStok 113,949 | $0.1106 | Beli | |
| PayPalStok 96,984 | $0.3231 | Beli | |
| ViberStok 90,745 | $0.0718 | Beli | |
| TikTokStok 73,123 | $0.0754 | Beli | |
| DeliverooStok 70,699 | $0.1042 | Beli | |
| PaparaStok 66,111 | $0.0933 | Beli | |
| NetflixStok 53,836 | $0.1867 | Beli |
Apakah nombor telefon Guinea untuk pengesahan?
Nombor telefon Guinea untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Guinea (+224) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Guinea, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Guinea boleh menerima SMS untuk 190 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Kwai, bermula dari $0.0216. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Guinea.
Nombor Guinea di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Guinea: 190
- Aplikasi paling murah: Kwai ($0.0216)
- Jumlah stok: 3.4J
- Kod negara: +224
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Guinea
+224
Nombor Guinea bermula dengan kod negara +224, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Guinea sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +224.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Guinea dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Guinea bermula dari $0.0216.
- 3
Salin nombor Guinea (+224) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Guinea
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Guinea muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Guinea sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +224. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Guinea yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Guinea?
Aplikasi popular untuk nombor Guinea termasuk Telegram, WhatsApp, Google, OpenAI (ChatGPT), Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Guinea secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Guinea yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Guinea atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Guinea?
Nombor pengesahan Guinea kini berharga dari $0.0216 hingga $0.5137, dengan harga purata kira-kira $0.1140. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Guinea?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 190 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Guinea jika saya tinggal di luar Guinea?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Guinea dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Guinea untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Guinea
- Nombor Telegram$0.2011
- Nombor WhatsApp$0.3339
- Nombor Google$0.1476
- Nombor OpenAI (ChatGPT)$0.0431
- Nombor Facebook$0.0646
- Nombor Instagram$0.1006
- Nombor TikTok$0.0754
- Nombor Microsoft$0.0503
- Nombor X (Twitter)$0.0933
- Nombor Discord$0.1127
- Nombor Amazon$0.1124
- Nombor Apple$0.1164
- Nombor Uber$0.1867
- Nombor Signal$0.0503
- Nombor Viber$0.0718
- Nombor WeChat$0.2154
- Nombor LINE$0.1724
- Nombor KakaoTalk$0.2585
- Nombor Naver$0.0682
- Nombor Snapchat$0.1487