Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Guatemala
Nombor maya Guatemala (+502), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Guatemala dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0216, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 171 aplikasi.
- Dari $0.0216
- 171 aplikasi
- 2.7J dalam stok
- +502
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Guatemala
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram100,541 dalam stok$0.3217Beli
- WhatsApp5,499 dalam stok$0.1408Beli
- Google46,267 dalam stok$0.1542Beli
- OpenAI (ChatGPT)1,233 dalam stok$0.0431Beli
- Facebook33,036 dalam stok$0.0776Beli
- Instagram39,503 dalam stok$0.0853Beli
- TikTok60,475 dalam stok$0.0900Beli
- Microsoft37,382 dalam stok$0.0800Beli
- X (Twitter)28,577 dalam stok$0.1034Beli
- Discord71,892 dalam stok$0.0924Beli
- Amazon37,700 dalam stok$0.1101Beli
- Apple127,341 dalam stok$0.0623Beli
- Uber33,313 dalam stok$0.0991Beli
- Signal2,829 dalam stok$0.0503Beli
- Viber11,251 dalam stok$0.1006Beli
- WeChat118,077 dalam stok$0.6567Beli
- LINE25,000 dalam stok$0.9520Beli
- KakaoTalk36,467 dalam stok$0.1626Beli
- Naver125,911 dalam stok$0.0814Beli
- Snapchat31,446 dalam stok$0.1446Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Guatemala
Nombor Guatemala tersedia untuk 171 aplikasi, dari $0.0216 hingga $0.9520 (purata $0.1006, median $0.0814). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0530
- $0.05~$0.20134
- $0.20~$0.505
- $0.50 dan ke atas2
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| AppleStok 127,341 | $0.0623 | Beli | |
| NaverStok 125,911 | $0.0814 | Beli | |
| NttgameStok 120,095 | $0.1080 | Beli | |
| YahooStok 119,341 | $0.0847 | Beli | |
| WoltStok 119,289 | $0.0936 | Beli | |
| WeChatStok 118,077 | $0.6567 | Beli | |
| TelegramStok 100,541 | $0.3217 | Beli | |
| DiscordStok 71,892 | $0.0924 | Beli | |
| OffgamersStok 64,781 | $0.0725 | Beli | |
| 1xbetStok 64,000 | $0.1436 | Beli | |
| TikTokStok 60,475 | $0.0900 | Beli | |
| ShopeeStok 53,517 | $0.1747 | Beli | |
| GoogleStok 46,267 | $0.1542 | Beli | |
| Bigo LiveStok 45,417 | $0.0718 | Beli | |
| InstagramStok 39,503 | $0.0853 | Beli | |
| BlizzardStok 38,277 | $0.1149 | Beli | |
| AmazonStok 37,700 | $0.1101 | Beli | |
| MicrosoftStok 37,382 | $0.0800 | Beli | |
| ZohoStok 37,144 | $0.1072 | Beli | |
| NikeStok 37,016 | $0.0742 | Beli |
Apakah nombor telefon Guatemala untuk pengesahan?
Nombor telefon Guatemala untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Guatemala (+502) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Guatemala, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Guatemala boleh menerima SMS untuk 171 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Joyride, bermula dari $0.0216. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Guatemala.
Nombor Guatemala di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Guatemala: 171
- Aplikasi paling murah: Joyride ($0.0216)
- Jumlah stok: 2.7J
- Kod negara: +502
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Guatemala
+502
Nombor Guatemala bermula dengan kod negara +502, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Guatemala sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +502.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Guatemala dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Guatemala bermula dari $0.0216.
- 3
Salin nombor Guatemala (+502) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Guatemala
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Guatemala muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Guatemala sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +502. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Guatemala yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Guatemala?
Aplikasi popular untuk nombor Guatemala termasuk Telegram, WhatsApp, Google, OpenAI (ChatGPT), Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Guatemala secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Guatemala yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Guatemala atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Guatemala?
Nombor pengesahan Guatemala kini berharga dari $0.0216 hingga $0.9520, dengan harga purata kira-kira $0.1006. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Guatemala?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 171 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Guatemala jika saya tinggal di luar Guatemala?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Guatemala dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Guatemala untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Guatemala
- Nombor Telegram$0.3217
- Nombor WhatsApp$0.1408
- Nombor Google$0.1542
- Nombor OpenAI (ChatGPT)$0.0431
- Nombor Facebook$0.0776
- Nombor Instagram$0.0853
- Nombor TikTok$0.0900
- Nombor Microsoft$0.0800
- Nombor X (Twitter)$0.1034
- Nombor Discord$0.0924
- Nombor Amazon$0.1101
- Nombor Apple$0.0623
- Nombor Uber$0.0991
- Nombor Signal$0.0503
- Nombor Viber$0.1006
- Nombor WeChat$0.6567
- Nombor LINE$0.9520
- Nombor KakaoTalk$0.1626
- Nombor Naver$0.0814
- Nombor Snapchat$0.1446