Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Guyana
Nombor maya Guyana (+592), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Guyana dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0216, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 185 aplikasi.
- Dari $0.0216
- 185 aplikasi
- 1.6J dalam stok
- +592
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Guyana
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram32,273 dalam stok$0.7840Beli
- WhatsApp5,981 dalam stok$0.1834Beli
- Google39,501 dalam stok$0.1199Beli
- OpenAI (ChatGPT)1,050 dalam stok$0.0431Beli
- Facebook32,445 dalam stok$0.0697Beli
- Instagram32,349 dalam stok$0.0769Beli
- TikTok66,506 dalam stok$0.0596Beli
- Microsoft29,590 dalam stok$0.0980Beli
- X (Twitter)19,214 dalam stok$0.1231Beli
- Discord31,118 dalam stok$0.1127Beli
- Amazon32,760 dalam stok$0.2083Beli
- Apple121,986 dalam stok$0.1024Beli
- Uber31,841 dalam stok$0.2887Beli
- Signal360 dalam stok$0.0503Beli
- Viber32,429 dalam stok$0.2628Beli
- WeChat112,967 dalam stok$1.42Beli
- LINE18,019 dalam stok$0.3834Beli
- KakaoTalk22,479 dalam stok$0.1404Beli
- Naver31,444 dalam stok$0.0862Beli
- Snapchat18,883 dalam stok$0.1487Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Guyana
Nombor Guyana tersedia untuk 185 aplikasi, dari $0.0216 hingga $1.42 (purata $0.1296, median $0.1117). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0524
- $0.05~$0.20144
- $0.20~$0.5014
- $0.50 dan ke atas3
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| AppleStok 121,986 | $0.1024 | Beli | |
| WeChatStok 112,967 | $1.42 | Beli | |
| Bigo LiveStok 93,276 | $0.0933 | Beli | |
| TikTokStok 66,506 | $0.0596 | Beli | |
| foodpandaStok 50,550 | $0.1479 | Beli | |
| GoogleStok 39,501 | $0.1199 | Beli | |
| AmazonStok 32,760 | $0.2083 | Beli | |
| FacebookStok 32,445 | $0.0697 | Beli | |
| ViberStok 32,429 | $0.2628 | Beli | |
| InstagramStok 32,349 | $0.0769 | Beli | |
| TelegramStok 32,273 | $0.7840 | Beli | |
| UberStok 31,841 | $0.2887 | Beli | |
| DeliverooStok 31,476 | $0.1077 | Beli | |
| NaverStok 31,444 | $0.0862 | Beli | |
| NikeStok 31,358 | $0.0840 | Beli | |
| YahooStok 31,213 | $0.0963 | Beli | |
| DiscordStok 31,118 | $0.1127 | Beli | |
| MicrosoftStok 29,590 | $0.0980 | Beli | |
| OffgamersStok 27,628 | $0.0980 | Beli | |
| WoltStok 26,724 | $0.1117 | Beli |
Apakah nombor telefon Guyana untuk pengesahan?
Nombor telefon Guyana untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Guyana (+592) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Guyana, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Guyana boleh menerima SMS untuk 185 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Kwai, bermula dari $0.0216. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Guyana.
Nombor Guyana di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Guyana: 185
- Aplikasi paling murah: Kwai ($0.0216)
- Jumlah stok: 1.6J
- Kod negara: +592
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Guyana
+592
Nombor Guyana bermula dengan kod negara +592, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Guyana sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +592.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Guyana dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Guyana bermula dari $0.0216.
- 3
Salin nombor Guyana (+592) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Guyana
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Guyana muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Guyana sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +592. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Guyana yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Guyana?
Aplikasi popular untuk nombor Guyana termasuk Telegram, WhatsApp, Google, OpenAI (ChatGPT), Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Guyana secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Guyana yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Guyana atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Guyana?
Nombor pengesahan Guyana kini berharga dari $0.0216 hingga $1.42, dengan harga purata kira-kira $0.1296. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Guyana?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 185 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Guyana jika saya tinggal di luar Guyana?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Guyana dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Guyana untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Guyana
- Nombor Telegram$0.7840
- Nombor WhatsApp$0.1834
- Nombor Google$0.1199
- Nombor OpenAI (ChatGPT)$0.0431
- Nombor Facebook$0.0697
- Nombor Instagram$0.0769
- Nombor TikTok$0.0596
- Nombor Microsoft$0.0980
- Nombor X (Twitter)$0.1231
- Nombor Discord$0.1127
- Nombor Amazon$0.2083
- Nombor Apple$0.1024
- Nombor Uber$0.2887
- Nombor Signal$0.0503
- Nombor Viber$0.2628
- Nombor WeChat$1.42
- Nombor LINE$0.3834
- Nombor KakaoTalk$0.1404
- Nombor Naver$0.0862
- Nombor Snapchat$0.1487