Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Croatia
Nombor maya Croatia (+385), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Croatia dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0359, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 146 aplikasi.
- Dari $0.0359
- 146 aplikasi
- 23J dalam stok
- +385
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Croatia
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Google8,013,329 dalam stok$0.1436Beli
- Facebook298,714 dalam stok$0.0718Beli
- Instagram7,164,837 dalam stok$0.0718Beli
- TikTok25,001 dalam stok$0.0718Beli
- Microsoft25,016 dalam stok$0.1092Beli
- X (Twitter)25,031 dalam stok$0.1092Beli
- Discord530,975 dalam stok$0.0359Beli
- Amazon454,760 dalam stok$0.2240Beli
- Apple25,022 dalam stok$0.1214Beli
- Uber25,027 dalam stok$0.2420Beli
- Viber23 dalam stok$0.1336Beli
- WeChat25,024 dalam stok$0.5744Beli
- LINE25,031 dalam stok$0.2420Beli
- KakaoTalk370,231 dalam stok$0.1077Beli
- Naver25,031 dalam stok$0.0862Beli
- Snapchat25,000 dalam stok$0.1609Beli
- LinkedIn25,031 dalam stok$0.1092Beli
- Yahoo25,028 dalam stok$0.1092Beli
- PayPal27 dalam stok$0.5385Beli
- Netflix25,031 dalam stok$0.1092Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Croatia
Nombor Croatia tersedia untuk 146 aplikasi, dari $0.0359 hingga $1.96 (purata $0.1733, median $0.1330). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.052
- $0.05~$0.20109
- $0.20~$0.5032
- $0.50 dan ke atas3
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| GoogleStok 8,013,329 | $0.1436 | Beli | |
| InstagramStok 7,164,837 | $0.0718 | Beli | |
| CraigslistStok 1,355,623 | $0.0718 | Beli | |
| DiscordStok 530,975 | $0.0359 | Beli | |
| AmazonStok 454,760 | $0.2240 | Beli | |
| eBayStok 378,407 | $0.3088 | Beli | |
| KakaoTalkStok 370,231 | $0.1077 | Beli | |
| Bigo LiveStok 299,408 | $0.1149 | Beli | |
| FacebookStok 298,714 | $0.0718 | Beli | |
| McDonald'sStok 296,696 | $0.2111 | Beli | |
| ZohoStok 294,262 | $0.0819 | Beli | |
| foodpandaStok 289,578 | $0.1795 | Beli | |
| AolStok 272,905 | $0.0611 | Beli | |
| AirbnbStok 211,498 | $0.1092 | Beli | |
| TwitchStok 208,927 | $0.2872 | Beli | |
| DeliverooStok 207,563 | $0.1077 | Beli | |
| BlizzardStok 205,987 | $0.1092 | Beli | |
| KeybaseStok 194,226 | $0.1092 | Beli | |
| CareemStok 183,550 | $0.1092 | Beli | |
| noonStok 178,472 | $0.0905 | Beli |
Apakah nombor telefon Croatia untuk pengesahan?
Nombor telefon Croatia untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Croatia (+385) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Croatia, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Croatia boleh menerima SMS untuk 146 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Discord, bermula dari $0.0359. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Croatia.
Nombor Croatia di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Croatia: 146
- Aplikasi paling murah: Discord ($0.0359)
- Jumlah stok: 23J
- Kod negara: +385
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Croatia
+385
Nombor Croatia bermula dengan kod negara +385, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Croatia sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +385.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Croatia dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Croatia bermula dari $0.0359.
- 3
Salin nombor Croatia (+385) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Croatia
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Croatia muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Croatia sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +385. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Croatia yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Croatia?
Aplikasi popular untuk nombor Croatia termasuk Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter), Discord, Amazon. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Croatia secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Croatia yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Croatia atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Croatia?
Nombor pengesahan Croatia kini berharga dari $0.0359 hingga $1.96, dengan harga purata kira-kira $0.1733. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Croatia?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 146 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Croatia jika saya tinggal di luar Croatia?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Croatia dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Croatia untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Croatia
- Nombor Google$0.1436
- Nombor Facebook$0.0718
- Nombor Instagram$0.0718
- Nombor TikTok$0.0718
- Nombor Microsoft$0.1092
- Nombor X (Twitter)$0.1092
- Nombor Discord$0.0359
- Nombor Amazon$0.2240
- Nombor Apple$0.1214
- Nombor Uber$0.2420
- Nombor Viber$0.1336
- Nombor WeChat$0.5744
- Nombor LINE$0.2420
- Nombor KakaoTalk$0.1077
- Nombor Naver$0.0862
- Nombor Snapchat$0.1609
- Nombor LinkedIn$0.1092
- Nombor Yahoo$0.1092
- Nombor PayPal$0.5385
- Nombor Netflix$0.1092