Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Saint Kitts dan Nevis
Nombor maya Saint Kitts dan Nevis (+1869), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Saint Kitts dan Nevis dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0675, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 135 aplikasi.
- Dari $0.0675
- 135 aplikasi
- 849.2K dalam stok
- +1869
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Saint Kitts dan Nevis
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- WhatsApp4,034 dalam stok$0.9520Beli
- Google59,891 dalam stok$0.1199Beli
- Facebook15,362 dalam stok$0.0819Beli
- Instagram114,256 dalam stok$0.0769Beli
- TikTok49,778 dalam stok$0.0862Beli
- Microsoft57,458 dalam stok$0.1408Beli
- X (Twitter)5,357 dalam stok$0.1408Beli
- Discord14,284 dalam stok$0.1393Beli
- Amazon16,241 dalam stok$0.1680Beli
- Apple50,812 dalam stok$0.1436Beli
- Uber16,023 dalam stok$0.5040Beli
- Viber19,447 dalam stok$0.4294Beli
- WeChat40,982 dalam stok$2.63Beli
- LINE7,291 dalam stok$0.3834Beli
- KakaoTalk16,189 dalam stok$0.1716Beli
- Naver12,007 dalam stok$0.0862Beli
- Snapchat11,900 dalam stok$0.1609Beli
- LinkedIn12,175 dalam stok$0.1716Beli
- Yahoo15,591 dalam stok$0.0963Beli
- PayPal4,407 dalam stok$0.4480Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Saint Kitts dan Nevis
Nombor Saint Kitts dan Nevis tersedia untuk 135 aplikasi, dari $0.0675 hingga $2.63 (purata $0.2020, median $0.1515). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.050
- $0.05~$0.2094
- $0.20~$0.5037
- $0.50 dan ke atas4
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| InstagramStok 114,256 | $0.0769 | Beli | |
| GoogleStok 59,891 | $0.1199 | Beli | |
| MicrosoftStok 57,458 | $0.1408 | Beli | |
| AppleStok 50,812 | $0.1436 | Beli | |
| TikTokStok 49,778 | $0.0862 | Beli | |
| WeChatStok 40,982 | $2.63 | Beli | |
| KeybaseStok 25,000 | $0.1716 | Beli | |
| Bigo LiveStok 21,264 | $0.1149 | Beli | |
| ViberStok 19,447 | $0.4294 | Beli | |
| AmazonStok 16,241 | $0.1680 | Beli | |
| KakaoTalkStok 16,189 | $0.1716 | Beli | |
| UberStok 16,023 | $0.5040 | Beli | |
| YahooStok 15,591 | $0.0963 | Beli | |
| FacebookStok 15,362 | $0.0819 | Beli | |
| DiscordStok 14,284 | $0.1393 | Beli | |
| Dream11Stok 13,163 | $0.0963 | Beli | |
| NetflixStok 13,099 | $0.5040 | Beli | |
| BaiduStok 12,456 | $0.1314 | Beli | |
| ShopeeStok 12,446 | $0.2800 | Beli | |
| LinkedInStok 12,175 | $0.1716 | Beli |
Apakah nombor telefon Saint Kitts dan Nevis untuk pengesahan?
Nombor telefon Saint Kitts dan Nevis untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Saint Kitts dan Nevis (+1869) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Saint Kitts dan Nevis, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Saint Kitts dan Nevis boleh menerima SMS untuk 135 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Unacademy, bermula dari $0.0675. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Saint Kitts dan Nevis.
Nombor Saint Kitts dan Nevis di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Saint Kitts dan Nevis: 135
- Aplikasi paling murah: Unacademy ($0.0675)
- Jumlah stok: 849.2K
- Kod negara: +1869
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Saint Kitts dan Nevis
+1869
Nombor Saint Kitts dan Nevis bermula dengan kod negara +1869, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Saint Kitts dan Nevis sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +1869.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Saint Kitts dan Nevis dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Saint Kitts dan Nevis bermula dari $0.0675.
- 3
Salin nombor Saint Kitts dan Nevis (+1869) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Saint Kitts dan Nevis
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Saint Kitts dan Nevis muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Saint Kitts dan Nevis sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +1869. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Saint Kitts dan Nevis yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Saint Kitts dan Nevis?
Aplikasi popular untuk nombor Saint Kitts dan Nevis termasuk WhatsApp, Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter), Discord. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Saint Kitts dan Nevis secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Saint Kitts dan Nevis yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Saint Kitts dan Nevis atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Saint Kitts dan Nevis?
Nombor pengesahan Saint Kitts dan Nevis kini berharga dari $0.0675 hingga $2.63, dengan harga purata kira-kira $0.2020. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Saint Kitts dan Nevis?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 135 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Saint Kitts dan Nevis jika saya tinggal di luar Saint Kitts dan Nevis?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Saint Kitts dan Nevis dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Saint Kitts dan Nevis untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Saint Kitts dan Nevis
- Nombor WhatsApp$0.9520
- Nombor Google$0.1199
- Nombor Facebook$0.0819
- Nombor Instagram$0.0769
- Nombor TikTok$0.0862
- Nombor Microsoft$0.1408
- Nombor X (Twitter)$0.1408
- Nombor Discord$0.1393
- Nombor Amazon$0.1680
- Nombor Apple$0.1436
- Nombor Uber$0.5040
- Nombor Viber$0.4294
- Nombor WeChat$2.63
- Nombor LINE$0.3834
- Nombor KakaoTalk$0.1716
- Nombor Naver$0.0862
- Nombor Snapchat$0.1609
- Nombor LinkedIn$0.1716
- Nombor Yahoo$0.0963
- Nombor PayPal$0.4480