Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Kuwait
Nombor maya Kuwait (+965), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Kuwait dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0216, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 187 aplikasi.
- Dari $0.0216
- 187 aplikasi
- 1.9J dalam stok
- +965
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Kuwait
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram99,270 dalam stok$0.1996Beli
- WhatsApp44,775 dalam stok$0.3806Beli
- Google44,736 dalam stok$0.1576Beli
- Facebook33,709 dalam stok$0.0708Beli
- Instagram31,477 dalam stok$0.0884Beli
- TikTok121,664 dalam stok$0.0610Beli
- Microsoft32,074 dalam stok$0.0740Beli
- X (Twitter)22,617 dalam stok$0.0740Beli
- Discord32,298 dalam stok$0.0826Beli
- Amazon32,738 dalam stok$0.2700Beli
- Apple122,074 dalam stok$0.0826Beli
- Uber29,547 dalam stok$0.2556Beli
- Signal414 dalam stok$0.0503Beli
- WeChat120,192 dalam stok$0.5837Beli
- LINE19,940 dalam stok$0.3834Beli
- KakaoTalk22,679 dalam stok$0.1505Beli
- Naver31,899 dalam stok$0.0610Beli
- Snapchat32,815 dalam stok$0.0840Beli
- LinkedIn31,855 dalam stok$0.0894Beli
- Yahoo125,593 dalam stok$0.0517Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Kuwait
Nombor Kuwait tersedia untuk 187 aplikasi, dari $0.0216 hingga $0.5837 (purata $0.1113, median $0.0966). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0530
- $0.05~$0.20141
- $0.20~$0.5015
- $0.50 dan ke atas1
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| YahooStok 125,593 | $0.0517 | Beli | |
| AppleStok 122,074 | $0.0826 | Beli | |
| TikTokStok 121,664 | $0.0610 | Beli | |
| WeChatStok 120,192 | $0.5837 | Beli | |
| TelegramStok 99,270 | $0.1996 | Beli | |
| YallaStok 84,837 | $0.0740 | Beli | |
| WhatsAppStok 44,775 | $0.3806 | Beli | |
| GoogleStok 44,736 | $0.1576 | Beli | |
| Bigo LiveStok 34,112 | $0.0754 | Beli | |
| eBayStok 33,969 | $0.1091 | Beli | |
| FacebookStok 33,709 | $0.0708 | Beli | |
| SnapchatStok 32,815 | $0.0840 | Beli | |
| AmazonStok 32,738 | $0.2700 | Beli | |
| DiscordStok 32,298 | $0.0826 | Beli | |
| DeliverooStok 32,155 | $0.0969 | Beli | |
| MicrosoftStok 32,074 | $0.0740 | Beli | |
| NaverStok 31,899 | $0.0610 | Beli | |
| LinkedInStok 31,855 | $0.0894 | Beli | |
| InstagramStok 31,477 | $0.0884 | Beli | |
| NetflixStok 31,313 | $0.2808 | Beli |
Apakah nombor telefon Kuwait untuk pengesahan?
Nombor telefon Kuwait untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Kuwait (+965) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Kuwait, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Kuwait boleh menerima SMS untuk 187 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Kwai, bermula dari $0.0216. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Kuwait.
Nombor Kuwait di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Kuwait: 187
- Aplikasi paling murah: Kwai ($0.0216)
- Jumlah stok: 1.9J
- Kod negara: +965
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Kuwait
+965
Nombor Kuwait bermula dengan kod negara +965, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Kuwait sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +965.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Kuwait dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Kuwait bermula dari $0.0216.
- 3
Salin nombor Kuwait (+965) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Kuwait
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Kuwait muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Kuwait sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +965. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Kuwait yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Kuwait?
Aplikasi popular untuk nombor Kuwait termasuk Telegram, WhatsApp, Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter). Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Kuwait secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Kuwait yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Kuwait atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Kuwait?
Nombor pengesahan Kuwait kini berharga dari $0.0216 hingga $0.5837, dengan harga purata kira-kira $0.1113. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Kuwait?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 187 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Kuwait jika saya tinggal di luar Kuwait?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Kuwait dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Kuwait untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Kuwait
- Nombor Telegram$0.1996
- Nombor WhatsApp$0.3806
- Nombor Google$0.1576
- Nombor Facebook$0.0708
- Nombor Instagram$0.0884
- Nombor TikTok$0.0610
- Nombor Microsoft$0.0740
- Nombor X (Twitter)$0.0740
- Nombor Discord$0.0826
- Nombor Amazon$0.2700
- Nombor Apple$0.0826
- Nombor Uber$0.2556
- Nombor Signal$0.0503
- Nombor WeChat$0.5837
- Nombor LINE$0.3834
- Nombor KakaoTalk$0.1505
- Nombor Naver$0.0610
- Nombor Snapchat$0.0840
- Nombor LinkedIn$0.0894
- Nombor Yahoo$0.0517