Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Namibia
Nombor maya Namibia (+264), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Namibia dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0216, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 181 aplikasi.
- Dari $0.0216
- 181 aplikasi
- 1.6J dalam stok
- +264
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Namibia
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram67,005 dalam stok$0.5600Beli
- WhatsApp2,322 dalam stok$0.2014Beli
- Google84,788 dalam stok$0.1476Beli
- Facebook27,688 dalam stok$0.0697Beli
- Instagram48,482 dalam stok$0.1088Beli
- TikTok24,036 dalam stok$0.0862Beli
- Microsoft31,358 dalam stok$0.0955Beli
- X (Twitter)16,554 dalam stok$0.1329Beli
- Discord26,375 dalam stok$0.1127Beli
- Amazon33,462 dalam stok$0.1271Beli
- Apple117,433 dalam stok$0.0826Beli
- Uber26,905 dalam stok$0.2887Beli
- Signal252 dalam stok$0.0503Beli
- Viber29,652 dalam stok$0.0933Beli
- WeChat101,256 dalam stok$1.36Beli
- LINE15,624 dalam stok$0.9520Beli
- KakaoTalk30,850 dalam stok$0.1404Beli
- Naver24,032 dalam stok$0.0718Beli
- Snapchat11,643 dalam stok$0.1487Beli
- LinkedIn12,012 dalam stok$0.1404Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Namibia
Nombor Namibia tersedia untuk 181 aplikasi, dari $0.0216 hingga $1.36 (purata $0.1260, median $0.1106). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0524
- $0.05~$0.20142
- $0.20~$0.5012
- $0.50 dan ke atas3
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| AppleStok 117,433 | $0.0826 | Beli | |
| NttgameStok 107,107 | $0.1117 | Beli | |
| OffgamersStok 106,482 | $0.0872 | Beli | |
| SteamStok 106,363 | $0.1221 | Beli | |
| ZohoStok 105,054 | $0.1106 | Beli | |
| WeChatStok 101,256 | $1.36 | Beli | |
| GoogleStok 84,788 | $0.1476 | Beli | |
| TelegramStok 67,005 | $0.5600 | Beli | |
| InstagramStok 48,482 | $0.1088 | Beli | |
| ShopeeStok 37,582 | $0.2047 | Beli | |
| AmazonStok 33,462 | $0.1271 | Beli | |
| MicrosoftStok 31,358 | $0.0955 | Beli | |
| KakaoTalkStok 30,850 | $0.1404 | Beli | |
| PaparaStok 29,807 | $0.1404 | Beli | |
| ViberStok 29,652 | $0.0933 | Beli | |
| NetflixStok 28,508 | $0.1680 | Beli | |
| FacebookStok 27,688 | $0.0697 | Beli | |
| AirbnbStok 27,456 | $0.2564 | Beli | |
| UberStok 26,905 | $0.2887 | Beli | |
| DiscordStok 26,375 | $0.1127 | Beli |
Apakah nombor telefon Namibia untuk pengesahan?
Nombor telefon Namibia untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Namibia (+264) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Namibia, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Namibia boleh menerima SMS untuk 181 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Kwai, bermula dari $0.0216. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Namibia.
Nombor Namibia di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Namibia: 181
- Aplikasi paling murah: Kwai ($0.0216)
- Jumlah stok: 1.6J
- Kod negara: +264
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Namibia
+264
Nombor Namibia bermula dengan kod negara +264, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Namibia sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +264.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Namibia dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Namibia bermula dari $0.0216.
- 3
Salin nombor Namibia (+264) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Namibia
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Namibia muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Namibia sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +264. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Namibia yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Namibia?
Aplikasi popular untuk nombor Namibia termasuk Telegram, WhatsApp, Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter). Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Namibia secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Namibia yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Namibia atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Namibia?
Nombor pengesahan Namibia kini berharga dari $0.0216 hingga $1.36, dengan harga purata kira-kira $0.1260. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Namibia?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 181 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Namibia jika saya tinggal di luar Namibia?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Namibia dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Namibia untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Namibia
- Nombor Telegram$0.5600
- Nombor WhatsApp$0.2014
- Nombor Google$0.1476
- Nombor Facebook$0.0697
- Nombor Instagram$0.1088
- Nombor TikTok$0.0862
- Nombor Microsoft$0.0955
- Nombor X (Twitter)$0.1329
- Nombor Discord$0.1127
- Nombor Amazon$0.1271
- Nombor Apple$0.0826
- Nombor Uber$0.2887
- Nombor Signal$0.0503
- Nombor Viber$0.0933
- Nombor WeChat$1.36
- Nombor LINE$0.9520
- Nombor KakaoTalk$0.1404
- Nombor Naver$0.0718
- Nombor Snapchat$0.1487
- Nombor LinkedIn$0.1404