Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon New Caledonia
Nombor maya New Caledonia (+687), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara New Caledonia dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0675, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 110 aplikasi.
- Dari $0.0675
- 110 aplikasi
- 1.1J dalam stok
- +687
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di New Caledonia
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- WhatsApp4,805 dalam stok$0.2398Beli
- Google61,559 dalam stok$0.1250Beli
- Facebook18,894 dalam stok$0.1264Beli
- Instagram55,693 dalam stok$0.1149Beli
- TikTok50,647 dalam stok$0.1120Beli
- Microsoft33,535 dalam stok$0.1264Beli
- X (Twitter)7,318 dalam stok$0.1724Beli
- Discord20,492 dalam stok$0.1393Beli
- Amazon19,223 dalam stok$0.1680Beli
- Apple49,462 dalam stok$0.1436Beli
- Uber21,373 dalam stok$0.2111Beli
- Viber30,789 dalam stok$0.1149Beli
- WeChat32,510 dalam stok$2.35Beli
- LINE9,907 dalam stok$0.9520Beli
- KakaoTalk26,318 dalam stok$0.1630Beli
- Naver14,973 dalam stok$0.0862Beli
- Snapchat20,568 dalam stok$0.1609Beli
- LinkedIn17,359 dalam stok$0.1515Beli
- Yahoo20,090 dalam stok$0.1580Beli
- PayPal5,416 dalam stok$0.4480Beli
Semua perkhidmatan dan harga di New Caledonia
Nombor New Caledonia tersedia untuk 110 aplikasi, dari $0.0675 hingga $2.35 (purata $0.2032, median $0.1558). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.050
- $0.05~$0.2071
- $0.20~$0.5037
- $0.50 dan ke atas2
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| PaparaStok 116,652 | $0.2011 | Beli | |
| GoogleStok 61,559 | $0.1250 | Beli | |
| InstagramStok 55,693 | $0.1149 | Beli | |
| TikTokStok 50,647 | $0.1120 | Beli | |
| AppleStok 49,462 | $0.1436 | Beli | |
| MicrosoftStok 33,535 | $0.1264 | Beli | |
| WeChatStok 32,510 | $2.35 | Beli | |
| ViberStok 30,789 | $0.1149 | Beli | |
| Bigo LiveStok 26,423 | $0.1149 | Beli | |
| KakaoTalkStok 26,318 | $0.1630 | Beli | |
| KeybaseStok 25,000 | $0.2011 | Beli | |
| foodpandaStok 23,387 | $0.2011 | Beli | |
| BoltStok 22,736 | $0.1207 | Beli | |
| UberStok 21,373 | $0.2111 | Beli | |
| Dream11Stok 20,766 | $0.0963 | Beli | |
| SnapchatStok 20,568 | $0.1609 | Beli | |
| DiscordStok 20,492 | $0.1393 | Beli | |
| YahooStok 20,090 | $0.1580 | Beli | |
| AmazonStok 19,223 | $0.1680 | Beli | |
| FacebookStok 18,894 | $0.1264 | Beli |
Apakah nombor telefon New Caledonia untuk pengesahan?
Nombor telefon New Caledonia untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara New Caledonia (+687) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor New Caledonia, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor New Caledonia boleh menerima SMS untuk 110 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Unacademy, bermula dari $0.0675. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan New Caledonia.
Nombor New Caledonia di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor New Caledonia: 110
- Aplikasi paling murah: Unacademy ($0.0675)
- Jumlah stok: 1.1J
- Kod negara: +687
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor New Caledonia
+687
Nombor New Caledonia bermula dengan kod negara +687, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih New Caledonia sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +687.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor New Caledonia dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor New Caledonia bermula dari $0.0675.
- 3
Salin nombor New Caledonia (+687) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya New Caledonia
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor New Caledonia muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih New Caledonia sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +687. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor New Caledonia yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor New Caledonia?
Aplikasi popular untuk nombor New Caledonia termasuk WhatsApp, Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter), Discord. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor New Caledonia secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor New Caledonia yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor New Caledonia atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor New Caledonia?
Nombor pengesahan New Caledonia kini berharga dari $0.0675 hingga $2.35, dengan harga purata kira-kira $0.2032. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor New Caledonia?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 110 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor New Caledonia jika saya tinggal di luar New Caledonia?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor New Caledonia dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor New Caledonia untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di New Caledonia
- Nombor WhatsApp$0.2398
- Nombor Google$0.1250
- Nombor Facebook$0.1264
- Nombor Instagram$0.1149
- Nombor TikTok$0.1120
- Nombor Microsoft$0.1264
- Nombor X (Twitter)$0.1724
- Nombor Discord$0.1393
- Nombor Amazon$0.1680
- Nombor Apple$0.1436
- Nombor Uber$0.2111
- Nombor Viber$0.1149
- Nombor WeChat$2.35
- Nombor LINE$0.9520
- Nombor KakaoTalk$0.1630
- Nombor Naver$0.0862
- Nombor Snapchat$0.1609
- Nombor LinkedIn$0.1515
- Nombor Yahoo$0.1580
- Nombor PayPal$0.4480