Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Panama
Nombor maya Panama (+507), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Panama dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0216, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 186 aplikasi.
- Dari $0.0216
- 186 aplikasi
- 6.2J dalam stok
- +507
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Panama
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram80,781 dalam stok$0.3124Beli
- WhatsApp3,116 dalam stok$0.2219Beli
- Google125,084 dalam stok$0.1250Beli
- Facebook200,648 dalam stok$0.1065Beli
- Instagram211,194 dalam stok$0.0888Beli
- TikTok77,231 dalam stok$0.0862Beli
- Microsoft124,799 dalam stok$0.0830Beli
- X (Twitter)201,656 dalam stok$0.1044Beli
- Discord111,518 dalam stok$0.0991Beli
- Amazon119,364 dalam stok$0.1257Beli
- Apple199,574 dalam stok$0.0826Beli
- Uber121,336 dalam stok$0.1632Beli
- Signal396 dalam stok$0.0503Beli
- Viber200,632 dalam stok$0.1137Beli
- WeChat117,029 dalam stok$0.7484Beli
- LINE23,122 dalam stok$0.9520Beli
- KakaoTalk207,834 dalam stok$0.1819Beli
- Naver138,677 dalam stok$0.0862Beli
- Snapchat106,586 dalam stok$0.1278Beli
- LinkedIn112,700 dalam stok$0.1477Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Panama
Nombor Panama tersedia untuk 186 aplikasi, dari $0.0216 hingga $0.9520 (purata $0.1212, median $0.1149). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0528
- $0.05~$0.20144
- $0.20~$0.5012
- $0.50 dan ke atas2
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| InstagramStok 211,194 | $0.0888 | Beli | |
| KakaoTalkStok 207,834 | $0.1819 | Beli | |
| eBayStok 206,729 | $0.1790 | Beli | |
| YallaStok 205,466 | $0.1379 | Beli | |
| X (Twitter)Stok 201,656 | $0.1044 | Beli | |
| FacebookStok 200,648 | $0.1065 | Beli | |
| ViberStok 200,632 | $0.1137 | Beli | |
| AppleStok 199,574 | $0.0826 | Beli | |
| ZohoStok 198,996 | $0.1168 | Beli | |
| CraigslistStok 197,887 | $0.1867 | Beli | |
| PayPalStok 181,673 | $0.1953 | Beli | |
| 99Stok 172,629 | $0.1414 | Beli | |
| NaverStok 138,677 | $0.0862 | Beli | |
| foodpandaStok 133,951 | $0.1628 | Beli | |
| PaparaStok 133,887 | $0.2011 | Beli | |
| Bigo LiveStok 132,020 | $0.0728 | Beli | |
| WoltStok 129,472 | $0.1213 | Beli | |
| McDonald'sStok 126,452 | $0.1343 | Beli | |
| GoogleStok 125,084 | $0.1250 | Beli | |
| MicrosoftStok 124,799 | $0.0830 | Beli |
Apakah nombor telefon Panama untuk pengesahan?
Nombor telefon Panama untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Panama (+507) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Panama, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Panama boleh menerima SMS untuk 186 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Kwai, bermula dari $0.0216. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Panama.
Nombor Panama di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Panama: 186
- Aplikasi paling murah: Kwai ($0.0216)
- Jumlah stok: 6.2J
- Kod negara: +507
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Panama
+507
Nombor Panama bermula dengan kod negara +507, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Panama sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +507.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Panama dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Panama bermula dari $0.0216.
- 3
Salin nombor Panama (+507) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Panama
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Panama muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Panama sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +507. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Panama yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Panama?
Aplikasi popular untuk nombor Panama termasuk Telegram, WhatsApp, Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter). Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Panama secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Panama yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Panama atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Panama?
Nombor pengesahan Panama kini berharga dari $0.0216 hingga $0.9520, dengan harga purata kira-kira $0.1212. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Panama?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 186 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Panama jika saya tinggal di luar Panama?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Panama dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Panama untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Panama
- Nombor Telegram$0.3124
- Nombor WhatsApp$0.2219
- Nombor Google$0.1250
- Nombor Facebook$0.1065
- Nombor Instagram$0.0888
- Nombor TikTok$0.0862
- Nombor Microsoft$0.0830
- Nombor X (Twitter)$0.1044
- Nombor Discord$0.0991
- Nombor Amazon$0.1257
- Nombor Apple$0.0826
- Nombor Uber$0.1632
- Nombor Signal$0.0503
- Nombor Viber$0.1137
- Nombor WeChat$0.7484
- Nombor LINE$0.9520
- Nombor KakaoTalk$0.1819
- Nombor Naver$0.0862
- Nombor Snapchat$0.1278
- Nombor LinkedIn$0.1477