Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Papua New Guinea
Nombor maya Papua New Guinea (+675), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Papua New Guinea dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0675, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 146 aplikasi.
- Dari $0.0675
- 146 aplikasi
- 940.1K dalam stok
- +675
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Papua New Guinea
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Google30,363 dalam stok$0.1436Beli
- Facebook25,999 dalam stok$0.0819Beli
- Instagram72,797 dalam stok$0.0769Beli
- TikTok10,131 dalam stok$0.1120Beli
- Microsoft23,049 dalam stok$0.1436Beli
- X (Twitter)13,098 dalam stok$0.1006Beli
- Discord19,753 dalam stok$0.1393Beli
- Amazon26,078 dalam stok$0.1120Beli
- Apple48,363 dalam stok$0.1436Beli
- Uber17,117 dalam stok$0.1436Beli
- Viber17,753 dalam stok$0.1149Beli
- WeChat26,235 dalam stok$0.8400Beli
- LINE8,531 dalam stok$0.3834Beli
- KakaoTalk15,334 dalam stok$0.1810Beli
- Naver11,063 dalam stok$0.0862Beli
- Snapchat14,048 dalam stok$0.1609Beli
- LinkedIn7,720 dalam stok$0.1515Beli
- Yahoo13,264 dalam stok$0.0963Beli
- PayPal13,793 dalam stok$0.0876Beli
- Netflix12,631 dalam stok$0.5040Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Papua New Guinea
Nombor Papua New Guinea tersedia untuk 146 aplikasi, dari $0.0675 hingga $0.8400 (purata $0.1681, median $0.1436). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.050
- $0.05~$0.20111
- $0.20~$0.5033
- $0.50 dan ke atas2
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| InstagramStok 72,797 | $0.0769 | Beli | |
| AppleStok 48,363 | $0.1436 | Beli | |
| Bigo LiveStok 39,656 | $0.1149 | Beli | |
| SteamStok 39,262 | $0.1724 | Beli | |
| foodpandaStok 38,778 | $0.1810 | Beli | |
| GoogleStok 30,363 | $0.1436 | Beli | |
| WeChatStok 26,235 | $0.8400 | Beli | |
| AmazonStok 26,078 | $0.1120 | Beli | |
| FacebookStok 25,999 | $0.0819 | Beli | |
| PaparaStok 25,913 | $0.2212 | Beli | |
| KeybaseStok 25,000 | $0.1314 | Beli | |
| GrabStok 25,000 | $0.1436 | Beli | |
| MicrosoftStok 23,049 | $0.1436 | Beli | |
| DiscordStok 19,753 | $0.1393 | Beli | |
| GetirStok 17,754 | $0.1515 | Beli | |
| ViberStok 17,753 | $0.1149 | Beli | |
| UberStok 17,117 | $0.1436 | Beli | |
| KakaoTalkStok 15,334 | $0.1810 | Beli | |
| YallaStok 14,840 | $0.1314 | Beli | |
| BlizzardStok 14,413 | $0.2011 | Beli |
Apakah nombor telefon Papua New Guinea untuk pengesahan?
Nombor telefon Papua New Guinea untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Papua New Guinea (+675) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Papua New Guinea, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Papua New Guinea boleh menerima SMS untuk 146 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Unacademy, bermula dari $0.0675. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Papua New Guinea.
Nombor Papua New Guinea di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Papua New Guinea: 146
- Aplikasi paling murah: Unacademy ($0.0675)
- Jumlah stok: 940.1K
- Kod negara: +675
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Papua New Guinea
+675
Nombor Papua New Guinea bermula dengan kod negara +675, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Papua New Guinea sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +675.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Papua New Guinea dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Papua New Guinea bermula dari $0.0675.
- 3
Salin nombor Papua New Guinea (+675) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Papua New Guinea
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Papua New Guinea muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Papua New Guinea sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +675. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Papua New Guinea yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Papua New Guinea?
Aplikasi popular untuk nombor Papua New Guinea termasuk Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter), Discord, Amazon. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Papua New Guinea secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Papua New Guinea yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Papua New Guinea atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Papua New Guinea?
Nombor pengesahan Papua New Guinea kini berharga dari $0.0675 hingga $0.8400, dengan harga purata kira-kira $0.1681. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Papua New Guinea?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 146 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Papua New Guinea jika saya tinggal di luar Papua New Guinea?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Papua New Guinea dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Papua New Guinea untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Papua New Guinea
- Nombor Google$0.1436
- Nombor Facebook$0.0819
- Nombor Instagram$0.0769
- Nombor TikTok$0.1120
- Nombor Microsoft$0.1436
- Nombor X (Twitter)$0.1006
- Nombor Discord$0.1393
- Nombor Amazon$0.1120
- Nombor Apple$0.1436
- Nombor Uber$0.1436
- Nombor Viber$0.1149
- Nombor WeChat$0.8400
- Nombor LINE$0.3834
- Nombor KakaoTalk$0.1810
- Nombor Naver$0.0862
- Nombor Snapchat$0.1609
- Nombor LinkedIn$0.1515
- Nombor Yahoo$0.0963
- Nombor PayPal$0.0876
- Nombor Netflix$0.5040