Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Reunion
Nombor maya Reunion (+262), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Reunion dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0675, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 110 aplikasi.
- Dari $0.0675
- 110 aplikasi
- 1.4J dalam stok
- +262
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Reunion
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- WhatsApp6,667 dalam stok$0.2398Beli
- Google49,207 dalam stok$0.1436Beli
- Facebook50,331 dalam stok$0.0862Beli
- Instagram116,270 dalam stok$0.1149Beli
- TikTok20,709 dalam stok$0.1436Beli
- Microsoft38,419 dalam stok$0.0862Beli
- X (Twitter)14,930 dalam stok$0.1724Beli
- Discord30,928 dalam stok$0.1393Beli
- Amazon33,886 dalam stok$0.1609Beli
- Apple49,539 dalam stok$0.2111Beli
- Uber31,643 dalam stok$0.1515Beli
- Viber44,386 dalam stok$0.2398Beli
- WeChat29,593 dalam stok$0.8716Beli
- LINE16,998 dalam stok$0.1515Beli
- KakaoTalk23,762 dalam stok$0.1630Beli
- Naver32,014 dalam stok$0.0862Beli
- Snapchat18,704 dalam stok$0.1609Beli
- LinkedIn20,307 dalam stok$0.1515Beli
- Yahoo32,331 dalam stok$0.1515Beli
- PayPal7,074 dalam stok$0.4308Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Reunion
Nombor Reunion tersedia untuk 110 aplikasi, dari $0.0675 hingga $0.8716 (purata $0.1825, median $0.1515). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.050
- $0.05~$0.2071
- $0.20~$0.5038
- $0.50 dan ke atas1
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| InstagramStok 116,270 | $0.1149 | Beli | |
| Bigo LiveStok 99,929 | $0.1149 | Beli | |
| FacebookStok 50,331 | $0.0862 | Beli | |
| AppleStok 49,539 | $0.2111 | Beli | |
| GoogleStok 49,207 | $0.1436 | Beli | |
| ViberStok 44,386 | $0.2398 | Beli | |
| MicrosoftStok 38,419 | $0.0862 | Beli | |
| AmazonStok 33,886 | $0.1609 | Beli | |
| WoltStok 33,405 | $0.1515 | Beli | |
| YahooStok 32,331 | $0.1515 | Beli | |
| NaverStok 32,014 | $0.0862 | Beli | |
| UberStok 31,643 | $0.1515 | Beli | |
| DiscordStok 30,928 | $0.1393 | Beli | |
| WeChatStok 29,593 | $0.8716 | Beli | |
| WeiboStok 27,406 | $0.1207 | Beli | |
| BaiduStok 26,681 | $0.1314 | Beli | |
| foodpandaStok 26,545 | $0.2011 | Beli | |
| eBayStok 25,427 | $0.2520 | Beli | |
| CarousellStok 25,000 | $0.1436 | Beli | |
| NikeStok 24,869 | $0.0963 | Beli |
Apakah nombor telefon Reunion untuk pengesahan?
Nombor telefon Reunion untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Reunion (+262) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Reunion, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Reunion boleh menerima SMS untuk 110 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Unacademy, bermula dari $0.0675. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Reunion.
Nombor Reunion di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Reunion: 110
- Aplikasi paling murah: Unacademy ($0.0675)
- Jumlah stok: 1.4J
- Kod negara: +262
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Reunion
+262
Nombor Reunion bermula dengan kod negara +262, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Reunion sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +262.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Reunion dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Reunion bermula dari $0.0675.
- 3
Salin nombor Reunion (+262) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Reunion
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Reunion muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Reunion sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +262. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Reunion yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Reunion?
Aplikasi popular untuk nombor Reunion termasuk WhatsApp, Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter), Discord. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Reunion secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Reunion yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Reunion atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Reunion?
Nombor pengesahan Reunion kini berharga dari $0.0675 hingga $0.8716, dengan harga purata kira-kira $0.1825. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Reunion?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 110 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Reunion jika saya tinggal di luar Reunion?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Reunion dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Reunion untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Reunion
- Nombor WhatsApp$0.2398
- Nombor Google$0.1436
- Nombor Facebook$0.0862
- Nombor Instagram$0.1149
- Nombor TikTok$0.1436
- Nombor Microsoft$0.0862
- Nombor X (Twitter)$0.1724
- Nombor Discord$0.1393
- Nombor Amazon$0.1609
- Nombor Apple$0.2111
- Nombor Uber$0.1515
- Nombor Viber$0.2398
- Nombor WeChat$0.8716
- Nombor LINE$0.1515
- Nombor KakaoTalk$0.1630
- Nombor Naver$0.0862
- Nombor Snapchat$0.1609
- Nombor LinkedIn$0.1515
- Nombor Yahoo$0.1515
- Nombor PayPal$0.4308