Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Romania
Nombor maya Romania (+40), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Romania dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0168, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 160 aplikasi.
- Dari $0.0168
- 160 aplikasi
- 25.7J dalam stok
- +40
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Romania
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Google7,945,841 dalam stok$0.0539Beli
- OpenAI (ChatGPT)58 dalam stok$0.2420Beli
- Facebook1,704,387 dalam stok$0.0862Beli
- Instagram7,287,803 dalam stok$0.0718Beli
- TikTok25,001 dalam stok$0.0711Beli
- Microsoft62 dalam stok$0.1214Beli
- X (Twitter)25,035 dalam stok$0.0647Beli
- Discord221,158 dalam stok$0.0216Beli
- Amazon282,280 dalam stok$0.1120Beli
- Apple25,029 dalam stok$0.1817Beli
- Uber25,030 dalam stok$0.0963Beli
- Signal275,821 dalam stok$0.0216Beli
- Viber25,059 dalam stok$0.1917Beli
- WeChat25,008 dalam stok$0.1867Beli
- LINE25,062 dalam stok$0.1817Beli
- KakaoTalk243,623 dalam stok$0.1429Beli
- Naver25,061 dalam stok$0.0862Beli
- Snapchat25,062 dalam stok$0.0168Beli
- LinkedIn25,062 dalam stok$0.0790Beli
- Yahoo25,062 dalam stok$0.0862Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Romania
Nombor Romania tersedia untuk 160 aplikasi, dari $0.0168 hingga $1.96 (purata $0.1608, median $0.1250). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.055
- $0.05~$0.20120
- $0.20~$0.5034
- $0.50 dan ke atas1
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| GoogleStok 7,945,841 | $0.0539 | Beli | |
| InstagramStok 7,287,803 | $0.0718 | Beli | |
| FacebookStok 1,704,387 | $0.0862 | Beli | |
| BaiduStok 1,367,090 | $0.0611 | Beli | |
| Burger KingStok 1,122,658 | $0.0718 | Beli | |
| ZohoStok 318,815 | $0.0819 | Beli | |
| DeliverooStok 302,533 | $0.1077 | Beli | |
| CraigslistStok 300,803 | $0.0718 | Beli | |
| eBayStok 299,044 | $0.2370 | Beli | |
| foodpandaStok 298,093 | $0.1795 | Beli | |
| McDonald'sStok 296,737 | $0.2111 | Beli | |
| AmazonStok 282,280 | $0.1120 | Beli | |
| AolStok 280,151 | $0.1077 | Beli | |
| SignalStok 275,821 | $0.0216 | Beli | |
| KakaoTalkStok 243,623 | $0.1429 | Beli | |
| AirbnbStok 222,519 | $0.1214 | Beli | |
| HopiStok 222,406 | $0.1149 | Beli | |
| DiscordStok 221,158 | $0.0216 | Beli | |
| Bigo LiveStok 218,554 | $0.1149 | Beli | |
| BlizzardStok 215,576 | $0.1214 | Beli |
Apakah nombor telefon Romania untuk pengesahan?
Nombor telefon Romania untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Romania (+40) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Romania, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Romania boleh menerima SMS untuk 160 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Snapchat, bermula dari $0.0168. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Romania.
Nombor Romania di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Romania: 160
- Aplikasi paling murah: Snapchat ($0.0168)
- Jumlah stok: 25.7J
- Kod negara: +40
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Romania
+40
Nombor Romania bermula dengan kod negara +40, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Romania sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +40.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Romania dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Romania bermula dari $0.0168.
- 3
Salin nombor Romania (+40) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Romania
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Romania muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Romania sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +40. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Romania yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Romania?
Aplikasi popular untuk nombor Romania termasuk Google, OpenAI (ChatGPT), Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter), Discord. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Romania secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Romania yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Romania atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Romania?
Nombor pengesahan Romania kini berharga dari $0.0168 hingga $1.96, dengan harga purata kira-kira $0.1608. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Romania?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 160 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Romania jika saya tinggal di luar Romania?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Romania dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Romania untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Romania
- Nombor Google$0.0539
- Nombor OpenAI (ChatGPT)$0.2420
- Nombor Facebook$0.0862
- Nombor Instagram$0.0718
- Nombor TikTok$0.0711
- Nombor Microsoft$0.1214
- Nombor X (Twitter)$0.0647
- Nombor Discord$0.0216
- Nombor Amazon$0.1120
- Nombor Apple$0.1817
- Nombor Uber$0.0963
- Nombor Signal$0.0216
- Nombor Viber$0.1917
- Nombor WeChat$0.1867
- Nombor LINE$0.1817
- Nombor KakaoTalk$0.1429
- Nombor Naver$0.0862
- Nombor Snapchat$0.0168
- Nombor LinkedIn$0.0790
- Nombor Yahoo$0.0862