Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Rwanda
Nombor maya Rwanda (+250), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Rwanda dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0611, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 136 aplikasi.
- Dari $0.0611
- 136 aplikasi
- 1.9J dalam stok
- +250
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Rwanda
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram36,864 dalam stok$0.3045Beli
- WhatsApp27,588 dalam stok$0.1724Beli
- Google64,045 dalam stok$0.1199Beli
- Facebook32,833 dalam stok$0.0963Beli
- Instagram113,364 dalam stok$0.0769Beli
- TikTok26,466 dalam stok$0.0862Beli
- Microsoft41,360 dalam stok$0.1314Beli
- X (Twitter)17,105 dalam stok$0.1314Beli
- Discord43,126 dalam stok$0.1149Beli
- Amazon31,958 dalam stok$0.1680Beli
- Apple54,047 dalam stok$0.1436Beli
- Uber31,097 dalam stok$0.4480Beli
- Viber33,180 dalam stok$0.4107Beli
- LINE20,498 dalam stok$0.3834Beli
- KakaoTalk29,619 dalam stok$0.1515Beli
- Naver33,002 dalam stok$0.0862Beli
- Snapchat17,907 dalam stok$0.1609Beli
- LinkedIn20,141 dalam stok$0.1515Beli
- Yahoo32,434 dalam stok$0.0963Beli
- PayPal97,930 dalam stok$0.0611Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Rwanda
Nombor Rwanda tersedia untuk 136 aplikasi, dari $0.0611 hingga $0.4480 (purata $0.1712, median $0.1515). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.050
- $0.05~$0.20100
- $0.20~$0.5036
- $0.50 dan ke atas0
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| InstagramStok 113,364 | $0.0769 | Beli | |
| Bigo LiveStok 98,694 | $0.1149 | Beli | |
| PayPalStok 97,930 | $0.0611 | Beli | |
| OffgamersStok 83,874 | $0.1314 | Beli | |
| SteamStok 83,718 | $0.1724 | Beli | |
| ZohoStok 82,535 | $0.1207 | Beli | |
| NttgameStok 80,820 | $0.1515 | Beli | |
| GoogleStok 64,045 | $0.1199 | Beli | |
| AppleStok 54,047 | $0.1436 | Beli | |
| AirbnbStok 51,383 | $0.3834 | Beli | |
| CareemStok 50,209 | $0.1006 | Beli | |
| DiscordStok 43,126 | $0.1149 | Beli | |
| ShopeeStok 43,067 | $0.2800 | Beli | |
| MicrosoftStok 41,360 | $0.1314 | Beli | |
| VintedStok 39,499 | $0.2872 | Beli | |
| TelegramStok 36,864 | $0.3045 | Beli | |
| WoltStok 36,796 | $0.1515 | Beli | |
| ViberStok 33,180 | $0.4107 | Beli | |
| NaverStok 33,002 | $0.0862 | Beli | |
| FacebookStok 32,833 | $0.0963 | Beli |
Apakah nombor telefon Rwanda untuk pengesahan?
Nombor telefon Rwanda untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Rwanda (+250) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Rwanda, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Rwanda boleh menerima SMS untuk 136 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, PayPal, bermula dari $0.0611. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Rwanda.
Nombor Rwanda di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Rwanda: 136
- Aplikasi paling murah: PayPal ($0.0611)
- Jumlah stok: 1.9J
- Kod negara: +250
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Rwanda
+250
Nombor Rwanda bermula dengan kod negara +250, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Rwanda sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +250.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Rwanda dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Rwanda bermula dari $0.0611.
- 3
Salin nombor Rwanda (+250) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Rwanda
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Rwanda muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Rwanda sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +250. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Rwanda yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Rwanda?
Aplikasi popular untuk nombor Rwanda termasuk Telegram, WhatsApp, Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter). Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Rwanda secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Rwanda yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Rwanda atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Rwanda?
Nombor pengesahan Rwanda kini berharga dari $0.0611 hingga $0.4480, dengan harga purata kira-kira $0.1712. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Rwanda?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 136 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Rwanda jika saya tinggal di luar Rwanda?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Rwanda dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Rwanda untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Rwanda
- Nombor Telegram$0.3045
- Nombor WhatsApp$0.1724
- Nombor Google$0.1199
- Nombor Facebook$0.0963
- Nombor Instagram$0.0769
- Nombor TikTok$0.0862
- Nombor Microsoft$0.1314
- Nombor X (Twitter)$0.1314
- Nombor Discord$0.1149
- Nombor Amazon$0.1680
- Nombor Apple$0.1436
- Nombor Uber$0.4480
- Nombor Viber$0.4107
- Nombor LINE$0.3834
- Nombor KakaoTalk$0.1515
- Nombor Naver$0.0862
- Nombor Snapchat$0.1609
- Nombor LinkedIn$0.1515
- Nombor Yahoo$0.0963
- Nombor PayPal$0.0611