Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Senegal
Nombor maya Senegal (+221), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Senegal dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0216, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 186 aplikasi.
- Dari $0.0216
- 186 aplikasi
- 17.4J dalam stok
- +221
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Senegal
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- Telegram192,578 dalam stok$0.1544Beli
- WhatsApp8,576,590 dalam stok$0.2312Beli
- Google162,016 dalam stok$0.1302Beli
- Facebook187,934 dalam stok$0.0905Beli
- Instagram209,444 dalam stok$0.0814Beli
- TikTok68,875 dalam stok$0.1692Beli
- Microsoft222,691 dalam stok$0.1077Beli
- X (Twitter)199,067 dalam stok$0.0828Beli
- Discord231,783 dalam stok$0.0766Beli
- Amazon163,175 dalam stok$0.1068Beli
- Apple220,414 dalam stok$0.0826Beli
- Uber132,584 dalam stok$0.1666Beli
- Signal8,946 dalam stok$0.0503Beli
- Viber211,743 dalam stok$0.1594Beli
- WeChat161,930 dalam stok$1.07Beli
- LINE25,000 dalam stok$0.9520Beli
- KakaoTalk214,060 dalam stok$0.1379Beli
- Naver132,154 dalam stok$0.0718Beli
- Snapchat207,280 dalam stok$0.1566Beli
- LinkedIn91,579 dalam stok$0.1436Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Senegal
Nombor Senegal tersedia untuk 186 aplikasi, dari $0.0216 hingga $1.07 (purata $0.1206, median $0.1093). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0525
- $0.05~$0.20149
- $0.20~$0.5010
- $0.50 dan ke atas2
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| WhatsAppStok 8,576,590 | $0.2312 | Beli | |
| DiscordStok 231,783 | $0.0766 | Beli | |
| MicrosoftStok 222,691 | $0.1077 | Beli | |
| AppleStok 220,414 | $0.0826 | Beli | |
| foodpandaStok 218,792 | $0.1202 | Beli | |
| YallaStok 215,238 | $0.1379 | Beli | |
| KakaoTalkStok 214,060 | $0.1379 | Beli | |
| ViberStok 211,743 | $0.1594 | Beli | |
| InstagramStok 209,444 | $0.0814 | Beli | |
| SnapchatStok 207,280 | $0.1566 | Beli | |
| AlibabaStok 203,357 | $0.1444 | Beli | |
| X (Twitter)Stok 199,067 | $0.0828 | Beli | |
| TelegramStok 192,578 | $0.1544 | Beli | |
| eBayStok 189,224 | $0.1281 | Beli | |
| FacebookStok 187,934 | $0.0905 | Beli | |
| PayPalStok 181,864 | $0.2700 | Beli | |
| WoltStok 171,271 | $0.1213 | Beli | |
| BlizzardStok 170,962 | $0.1675 | Beli | |
| BoltStok 166,311 | $0.0886 | Beli | |
| YahooStok 165,737 | $0.0862 | Beli |
Apakah nombor telefon Senegal untuk pengesahan?
Nombor telefon Senegal untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Senegal (+221) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Senegal, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Senegal boleh menerima SMS untuk 186 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Kwai, bermula dari $0.0216. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Senegal.
Nombor Senegal di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Senegal: 186
- Aplikasi paling murah: Kwai ($0.0216)
- Jumlah stok: 17.4J
- Kod negara: +221
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Senegal
+221
Nombor Senegal bermula dengan kod negara +221, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Senegal sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +221.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Senegal dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Senegal bermula dari $0.0216.
- 3
Salin nombor Senegal (+221) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Senegal
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Senegal muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Senegal sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +221. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Senegal yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Senegal?
Aplikasi popular untuk nombor Senegal termasuk Telegram, WhatsApp, Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter). Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Senegal secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Senegal yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Senegal atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Senegal?
Nombor pengesahan Senegal kini berharga dari $0.0216 hingga $1.07, dengan harga purata kira-kira $0.1206. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Senegal?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 186 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Senegal jika saya tinggal di luar Senegal?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Senegal dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Senegal untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Senegal
- Nombor Telegram$0.1544
- Nombor WhatsApp$0.2312
- Nombor Google$0.1302
- Nombor Facebook$0.0905
- Nombor Instagram$0.0814
- Nombor TikTok$0.1692
- Nombor Microsoft$0.1077
- Nombor X (Twitter)$0.0828
- Nombor Discord$0.0766
- Nombor Amazon$0.1068
- Nombor Apple$0.0826
- Nombor Uber$0.1666
- Nombor Signal$0.0503
- Nombor Viber$0.1594
- Nombor WeChat$1.07
- Nombor LINE$0.9520
- Nombor KakaoTalk$0.1379
- Nombor Naver$0.0718
- Nombor Snapchat$0.1566
- Nombor LinkedIn$0.1436