Nombor maya
Terima SMS pengesahan dengan nombor telefon Eswatini
Nombor maya Eswatini (+268), dalam talian tanpa kad SIM
Beli nombor telefon sementara Eswatini dan terima SMS pengesahan dalam talian. Dari $0.0216, tanpa kad SIM, dan boleh digunakan untuk 182 aplikasi.
- Dari $0.0216
- 182 aplikasi
- 1.6J dalam stok
- +268
- Nombor dibuka 20 minit
- Harga pada 20 Oktober
Negara dipilih
20 perkhidmatan teratas di Eswatini
20 aplikasi paling popular. Tekan nama aplikasi untuk melihat harganya di setiap negara.
Harga pada 20 Oktober
- WhatsApp41,299 dalam stok$0.1533Beli
- Google37,522 dalam stok$0.1149Beli
- Facebook32,469 dalam stok$0.0754Beli
- Instagram40,393 dalam stok$0.0898Beli
- TikTok113,396 dalam stok$0.0596Beli
- Microsoft31,318 dalam stok$0.0610Beli
- X (Twitter)20,638 dalam stok$0.0898Beli
- Discord31,643 dalam stok$0.0826Beli
- Amazon31,123 dalam stok$0.1128Beli
- Apple120,424 dalam stok$0.0826Beli
- Uber31,643 dalam stok$0.0747Beli
- Signal306 dalam stok$0.0503Beli
- Viber32,726 dalam stok$0.0790Beli
- WeChat34,894 dalam stok$0.2154Beli
- LINE20,502 dalam stok$0.1422Beli
- KakaoTalk6,912 dalam stok$0.1293Beli
- Naver33,469 dalam stok$0.0646Beli
- Snapchat18,085 dalam stok$0.0840Beli
- LinkedIn30,605 dalam stok$0.0793Beli
- Yahoo31,687 dalam stok$0.0826Beli
Semua perkhidmatan dan harga di Eswatini
Nombor Eswatini tersedia untuk 182 aplikasi, dari $0.0216 hingga $0.2872 (purata $0.1059, median $0.0969). Harga dan stok boleh berubah sepanjang hari.
Taburan harga (bilangan aplikasi)
- Bawah $0.0521
- $0.05~$0.20151
- $0.20~$0.5010
- $0.50 dan ke atas0
| Aplikasi | Harga | Stok | Beli |
|---|---|---|---|
| AppleStok 120,424 | $0.0826 | Beli | |
| TikTokStok 113,396 | $0.0596 | Beli | |
| YallaStok 98,185 | $0.0740 | Beli | |
| OffgamersStok 98,116 | $0.0837 | Beli | |
| BaiduStok 64,318 | $0.0837 | Beli | |
| WhatsAppStok 41,299 | $0.1533 | Beli | |
| InstagramStok 40,393 | $0.0898 | Beli | |
| GoogleStok 37,522 | $0.1149 | Beli | |
| WeChatStok 34,894 | $0.2154 | Beli | |
| NaverStok 33,469 | $0.0646 | Beli | |
| ViberStok 32,726 | $0.0790 | Beli | |
| FacebookStok 32,469 | $0.0754 | Beli | |
| DeliverooStok 31,798 | $0.0933 | Beli | |
| YahooStok 31,687 | $0.0826 | Beli | |
| CareemStok 31,686 | $0.1293 | Beli | |
| UberStok 31,643 | $0.0747 | Beli | |
| DiscordStok 31,643 | $0.0826 | Beli | |
| eBayStok 31,535 | $0.1616 | Beli | |
| MicrosoftStok 31,318 | $0.0610 | Beli | |
| AmazonStok 31,123 | $0.1128 | Beli |
Apakah nombor telefon Eswatini untuk pengesahan?
Nombor telefon Eswatini untuk pengesahan ialah nombor sekali guna dengan kod negara Eswatini (+268) yang membolehkan anda menerima SMS pengesahan aplikasi di laman ini dan bukan pada telefon anda sendiri. Gunakannya untuk mendaftar aplikasi yang hanya menerima nombor Eswatini, atau apabila anda tidak mahu berkongsi nombor anda sendiri.
Sekarang nombor Eswatini boleh menerima SMS untuk 182 aplikasi, dan nombor untuk aplikasi paling murah, Kwai, bermula dari $0.0216. Selepas anda membeli nombor, ia menunggu SMS selama 20 minit, dan jika tiada yang tiba, wang anda dikembalikan ke baki. Tidak perlu kad SIM atau pelan telekomunikasi tempatan Eswatini.
Nombor Eswatini di TODAY SMS
- Aplikasi yang boleh menerima SMS pengesahan pada nombor Eswatini: 182
- Aplikasi paling murah: Kwai ($0.0216)
- Jumlah stok: 1.6J
- Kod negara: +268
- Nombor dibuka selama 20 minit, dengan kod lain ke nombor yang sama percuma dalam tempoh itu
- Bayaran balik penuh ke baki anda jika tiada SMS diterima, dan pembatalan sendiri mulai 120 saat
Format nombor Eswatini
+268
Nombor Eswatini bermula dengan kod negara +268, diikuti nombor tempatan. Di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Eswatini sebagai negara dan masukkan nombor yang dipaparkan di skrin nombor anda tanpa kod negara +268.
Cara mendapatkan kod pengesahan dengan nombor Eswatini dalam 5 langkah
- 1
Buat akaun dan isi semula baki anda dengan kripto.
- 2
Cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas dan tekan Beli. Nombor Eswatini bermula dari $0.0216.
- 3
Salin nombor Eswatini (+268) dari skrin nombor anda dan masukkan di skrin pendaftaran aplikasi.
- 4
Tekan hantar kod dalam aplikasi, dan kod akan muncul di skrin nombor anda dalam beberapa saat.
- 5
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, harga dikembalikan ke baki anda secara automatik.
Cara menggunakan nombor maya Eswatini
Mula-mula cari aplikasi yang anda mahu dalam jadual di atas. Harga dan stok berbeza mengikut aplikasi, dan SMS daripada aplikasi yang tiada dalam jadual boleh diterima dengan "Aplikasi lain". Tekan Beli dan nombor Eswatini muncul di skrin nombor anda serta-merta.
Apabila anda memasukkan nombor di skrin pendaftaran aplikasi, pilih Eswatini sebagai negara dan masukkan digit tanpa kod negara +268. Kod dipaparkan dalam huruf besar sebaik sahaja tiba, dan jika aplikasi menghantar semula kod dalam tempoh yang sama, anda menerimanya tanpa kos tambahan. Jika aplikasi tidak menerima nombor itu, batalkan selepas 120 saat untuk bayaran balik penuh dan cuba negara lain.
Jika anda mahu mengekalkan nombor Eswatini yang sama untuk masa yang lama, pilih sewa nombor dan bukan nombor sekali guna. Nombor sewa menerima setiap SMS ke nombor yang sama selama 1 hingga 360 hari.
Aplikasi manakah yang paling kerap disahkan dengan nombor Eswatini?
Aplikasi popular untuk nombor Eswatini termasuk WhatsApp, Google, Facebook, Instagram, TikTok, Microsoft, X (Twitter), Discord. Aplikasi pesanan dan rangkaian sosial hampir selalu meminta pengesahan telefon semasa pendaftaran, manakala perkhidmatan AI, aplikasi beli-belah dan pembayaran menghantar satu lagi kod semasa log masuk atau pembayaran.
Setiap aplikasi menerima nombor Eswatini secara berbeza, jadi harga dan stok berbeza walaupun dalam negara yang sama. Harga dalam jadual adalah untuk satu nombor Eswatini yang benar-benar boleh menerima SMS aplikasi itu, dan nombor tersebut tidak menerima SMS daripada aplikasi lain. Untuk mengesahkan beberapa aplikasi, beli nombor berasingan bagi setiap aplikasi.
Jika aplikasi tidak menerima nombor Eswatini atau kod lambat, cuba negara berdekatan atau negara yang stoknya lebih banyak. Nombor yang tidak menerima SMS dibayar balik sepenuhnya, jadi anda bebas menukar negara dan mencuba.
Soalan lazim
Berapakah harga nombor Eswatini?
Nombor pengesahan Eswatini kini berharga dari $0.0216 hingga $0.2872, dengan harga purata kira-kira $0.1059. Harga berbeza mengikut aplikasi, dan anda boleh melihat harga setiap aplikasi dalam jadual di atas.
Aplikasi apakah yang boleh saya sahkan dengan nombor Eswatini?
Sekarang anda boleh menerima SMS pengesahan untuk 182 aplikasi. Aplikasi popular disenaraikan dalam 20 perkhidmatan teratas di atas, dan anda boleh mencari senarai penuh mengikut nama aplikasi dalam jadual.
Bolehkah saya menggunakan nombor Eswatini jika saya tinggal di luar Eswatini?
Boleh. Anda menggunakan nombor itu dalam talian di laman ini, jadi anda boleh menerima SMS yang dihantar ke nombor Eswatini dari mana-mana sahaja di dunia.
Apakah yang berlaku jika kod tidak tiba?
Jika tiada SMS diterima dalam 20 minit, jumlah penuh dikembalikan ke baki anda. Mulai 120 saat, anda juga boleh membatalkan sendiri dan mendapat bayaran balik serta-merta.
Bolehkah saya menyimpan nombor Eswatini untuk masa yang lama?
Nombor sekali guna digunakan selama 20 minit dan kemudian ditutup. Jika anda perlu terus menerima SMS pada nombor yang sama, pilih sewa nombor.
Pengesahan mengikut perkhidmatan di Eswatini
- Nombor WhatsApp$0.1533
- Nombor Google$0.1149
- Nombor Facebook$0.0754
- Nombor Instagram$0.0898
- Nombor TikTok$0.0596
- Nombor Microsoft$0.0610
- Nombor X (Twitter)$0.0898
- Nombor Discord$0.0826
- Nombor Amazon$0.1128
- Nombor Apple$0.0826
- Nombor Uber$0.0747
- Nombor Signal$0.0503
- Nombor Viber$0.0790
- Nombor WeChat$0.2154
- Nombor LINE$0.1422
- Nombor KakaoTalk$0.1293
- Nombor Naver$0.0646
- Nombor Snapchat$0.0840
- Nombor LinkedIn$0.0793
- Nombor Yahoo$0.0826